یادگیری و آموزش بهتر ریاضی ، چگونه ریاضی را بهتر یاد بگیریم :: مدرس، معلم و استاد تدریس خصوصی ریاضی و ریاضیات دبیرستان، ابتدایی، کنکور و دانشگاه

یادگیری و آموزش بهتر ریاضی ، چگونه ریاضی را بهتر یاد بگیریم

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  در این بخش مطالبی در زمینه یادگیری و آموزش بهتر ریاضی ، چگونه ریاضی را بهتر یاد بگیریم، راهکارهای اموزش اصولی ریاضی و ... ارائه شده است. اگر می خواهید با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی در تهران معدل خودتان را افزایش دهید و نمرات بهتری بگیرید، برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی و مدرسین فعال در زمینه آموزش ریاضی در سایت (ایران مدرس) بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید. مدرسین ثبت نامی در سایت ایران مدرس در زمینه آموزش ریاضی و سایر دروس از ابتدایی تا دانشگاه در تهران، استان تهران و کل کشور فعالیت دارند. در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی می توانید به راحتی اشکالات خودتان را برطرف نموده و با حل تمرینات بیشتر و پرسیدن سوالاتی که دارید از مدرس تدریس خصوصی خودتان، نمره بهتری در این درس کسب کنید. هر جای تهران که ساکن هستید، با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی می توانید نمره بالا و حتی نمره 20 بگیرید. همانطور که می دانید درس ریاضی در کنکور هم مهم است. اگر ریاضی را خوب بلد باشید در کنکور هم درصد بالایی برای آن کسب خواهید کرد. در ضمن حین حل سواالات و تمرینات سایر دروس مانند فیزیک و شیمی و ... هم به مشکل بر نمی خورید. ریاضی یک درس پایه ای است و هم یادگیری ان برای قبولی در خود درس ریاضی لازم است و هم با یادگیری درس ریاضی در حل تمرینات سایر دروس هم مشکل نخواهید داشت. به عنوان مثال، ممکن است شما حین حل تمرینات و مسائل درس فیزیک لازم باشد از روابط مثلثاتی استفاده نمائید. اگر بحث نسبت های مثلثاتی را در درس ریاضی خوب یاد نگرفته باشید، حین حل سوالات فیزیک هم نمی توانید تمرینات را خوب حل کنید. برای دانلود جزوات عالی آموزش مثلثات، نسبتها و روابط مثلثاتی، تست کنکور و سوال امتحانی مثلثات و ... بر روی لینک دانلود جزوات عالی آموزش مثلثات، نسبتها و روابط مثلثاتی، تست کنکور و سوال امتحانی مثلثات کلیک کنید. برای فهمیدن پایه ای و عمقی درس ریاضی به گونه ای که در ترمهای بعد هم مطالب یادتان بماند و هیچ اشکالی برایتان باقی نماند، درس ریاضی را در طول ترم بخوانید. در طول ترم درس ریاضی را به مرور مطالعه نمائید و تمرین و مسئله حل کنید. وقتی ریاضی و یا هر درس دیگری را به مرور و در طول ترم یاد می گیرید، هم درس را بهتر خواهید فهمید و هم مطالبی را که آموزش دیده اید دیرتر فراموش خواهید کرد. همانطور که می دانید، برای یادگیری بهتر درس ریاضی حل تمرین و مسئله بسیار لازم و ضروری است. شاید برای سایر دروس بدون حل تمرین بتوان درس را فهمید ولی برای درس ریاضی حل تمرین و مسئله برای یادگیری خوب ضروری است. با مطالعه ریاضی در طول ترم فرصت کافی برای حل تمرین و مسئله خواهید داشت.

  اگر می خواهید کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی را هماهنگ کنید، با مدرسین ریاضی که آگهی ویژه دارند و در کار تدریس ریاضی جدی تر هستند تماس بگیرید. به منظور مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی از ابتدایی تا دانشگاه، ریاضی 1 و 2 دانشگاهی، ریاضیات عمومی دانشگاه و .... بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید. به منظور مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی فعال در زمینه آموزش خصوصی درس معادلات دیفرانسیل بر روی عبارت تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل کلیک کنید (مشاهده کنید: دانلود رایگان نمونه سوال امتحان و جزوات آموزشی معادلات دیفرانسیل) به منظور مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی فعال در زمینه آموزش خصوصی ریاضی مهندسی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی مهندسی کلیک کنید. به منظور مشاهده لیست کامل مدرسین ثبت نامی در سایت ایران مدرس بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی کلیک نمائید.

  iranmodares

  چگونه ریاضی را بهتر یاد بگیریم

  جزوه کلاسی را مطالعه کنید: اگر تا امتحان ریاضی فرصت زیادی باقی نمانده است و می خواهید در این زمان کوتاه مهمترین مطالب را بخوانید، بهترین مرجعی که می توانید با اطمینان از آن استفاده کنید جزوه کلاسی ریاضی است. جزوه کلاسی ریاضی که خودتان یا همکلاسی هایتان یادداشت نموده اند، کل مطالبی که مد نظر مدرس یا استاد ریاضی شما است را پوشش می دهد و از طرفی به نسبت خود کتاب ریاضی خلاصه تر است. بنابراین در شب امتحان ریاضی بهترین مرجع برای مطالعه است. سعی کنید از جزوه ریاضی کامل استفاده کنید و اگر خودتان هم جزوه کامل را ندارید از دوستانتان قرض بگیرید. اگر از کلاس تدریس خصوصی ریاضی هم استفاده می کنید، به مدرس خصوصی ریاضی هم بگویید که جزوه کلاسی ریاضی را به شما درس دهد. مطالعه جزوه ریاضی در شب امتحان ریاضی و فراگیری آن می تواند برای قبولی در امتحان ریاضی کمک کننده و موثر باشد.
  بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان که به علت وجود اشکالات فراوانی که هیچ وقت به انها پاسخ داده نشده است و هیچ وقت حتی جرات پرسیدن سوال برای برطرف کردن این اشکالات را نداشته اند، از درس و تحصیل سرخورده شده اند و کلا از درس ریاضی تنفر دارند، با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی می توانند امیدوارانه و با انگیزه فراوان به درس و تحصیل برگردند.
  در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی می توان تمرینات و مسائل اضافه تری حل کرد و به این ترتیب سطح علمی دانشجو و دانش آموز را به نسبت کلاسهای مدرسه و دانشگاه هم بالاتر برد. در این کلاسها می توان از نمونه سوالات امتحانی ریاضی سالهای گذشته هم استفاده نموده و بیشتر و بیشتر به موفقیت دانشجو یا دانش آموز در امتحان کمک کرد (دانلود رایگان: دانلود 121 فرمول انتگرال گیری)
  برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه موفقیت در درس ریاضی و نحوه یادگیری و کسب نمرات خوب و عالی در ریاضی مقاله چگونه ریاضی را یاد بگیریم را مطالعه نمائید. برای استفاده بهتر از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی سعی کنید این کلاسها را در طول ترم برگزار کنید و برگزاری آنها را به ایام امتحانات موکول ننمائید. در ایام امتحانات فرصت برای حل تمرین و مسئله کمتر است و برای یادگیری درس ریاضی حل تمرین و مسئله در کنار کلاسهای خصوصی حیاتی است. درس ریاضی را بدون حل تمرین و مسئله نمی توانید یاد بگیرید. شرکت در کلاسهای خصوصی ریاضی مفید و موثر است ولی در نهایت خودتان باید دست به قلم شده و تمرین و مسئله حل کنید. بنابراین فقط برای رفع اشکال در ایام امتحانات می توان از کلاسهای خصوصی ریاضی استفاده کرد. برای یادگیری عمقی و مفهومی ریاضی استفاده از جلسات خصوصی را باید زودتر شروع کنید. در ایام تابستان هم فرصت خوبی برای تقویت پایه ریاضی و استفاده از کلاسهای خصوصی ریاضی است.
  مقاله مرتبط: روش درست خواندن ریاضی
  یکی از بهترین زمانها برای شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و تقویت پایه ریاضی خودتان ایام تابستان است. در ایام تابستان در کنار استراحت و تفریح و کارهای جنبی دیگری که ممکن است داشته باشید، شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی می تواند واقعا در پیشرفت تحصیلی و آموزش پایه ای و عمقی ریاضی موثر باشد. در ایام تابستان دغدغه درسهای دیگر را هم ندارید و کاملا از لحاظ ذهنی آزاد هستید. می توانید اگر در درس ریاضی اشکالات پایه ای دارید با برگزاری هفته ای یکی دو جلسه کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی به بهترین شکل این درس را آموزش ببینید و در ترم بعدی بهترین نمرات را در کلاس کسب نمائید. در ایام تابستان می توانید در کلاسهای خصوصی ریاضی، ریاضیات پایه های قبل را مرور کنید و اشکالاتی که ممکن است در پایه های بعدی هم برای شما مشکل ساز باشد را برطرف نمائید و یا ریاضی پایه بعدی که در ترم آینده قرار است بخوانید را مطالعه کنید و به این ترتیب در ترم آینده یکی از بهترین نمرات را در کلاس ریاضی بگیرید. اگر واقعا به یادگیری ریاضی و پیشرفت تحصیلی علاقه دارید، از فرصتی که در ایام تابستان برای یادگیری وجود دارد استفاده نمائید و با شرکت در کلاسهای خصوصی ریاضی پایه ریاضی خودتان را تقویت کنید و در راه موفقیت تحصیلی خودتان گام موثری بردارید.

  iranmodares

  یادگیری و آموزش بهتر ریاضی

  به عنوان مثال اگر در مبحث انتگرال گیری اشکالات پایه ای داشته باشید ( دانلود رایگان : دانلود 121 فرمول انتگرال گیری) در ترمهای آینده و سالهای آینده کلا با این مشکل دست به گریبان خواهید بود. حتی در دوران دانشجویی هم هر جا انتگرالی ببینید نمی دانید روش حل آن به چه صورتی است. اگر رشته شما ریاضی فیزیک است و یا دانشجو هستید و در رشته های فنی مهندسی مشغول تحصیل می باشید، در سایر دروس (علاوه بر خود دروس مرتبط با ریاضی) هم به مفاهیمی چون انتگرال و مشتق (دانلود روابط و فرمولهای پایه ای مشتق) نیاز دارید و اگر این مباحث را خوب بلد نباشید، تا آخر فارغ التحصیلی این مشکل باقی می ماند. اگر ترمهای قبل درس ریاضی را خوب پاس کرده اید و با نمره ی خوبی قبول شده اید، می توانید در کلاسهای تدریس خصوصی تابستان بر روی مباحث ریاضی در ترمهای آینده متمرکز شوید و از همکلاسی هایتان در امتحان ریاضی و از رقبایتان در کنکور ریاضی پیش بیافتید.
  با توجه به مطالب ارائه شده، برای آموزش و یادگیری بهتر درس ریاضی از تمامی امکاناتی که در دسترس دارید باید استفاده کنید. از کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و دانشگاه و کلاسهای خصوصی ریاضی بهره ببرید. کتاب درسی ریاضی را خوب بخوانید و تمرین و مسئله حل کنید. هرچه تمرینات بیشتری را حل کنید، تسلط شما بیشتر می شود. در طول ترم درس بخوانید و با برنامه ریزی درس بخوانید. هر سوالی که در درس ریاضی برایتان پیش آمد از مدرس و معلم ریاضی خودتان بپرسید. برای یادگیری ریاضی اشتیاق نشان دهید و با انگیزه مطالعه کنید. ریاضی یکی از دروس مهم در دبیرستان و دانشگاه است و اگر این درس را به صورت پایه ای یاد بگیرید در دروس دیگر هم حین حل مسائل آن دروس اشکال نخواهید داشت. چون به هر حال برای حل مسائل فیزیک، شیمی و ... ممکن است لازم باشد از روابط مثلثاتی، انتگرال، هندسه و ... استفاده کنید. مطالعه ریاضی در طول ترم و حل تمرینات و مسائل ریاضی می تواند به موفقیت شما در این درس و حتی گرفتن نمره 20 ریاضی و یادگیری بهتر آن کمک کند.
  اگر سوال چگونه ریاضی را بهتر یاد بگیریم برای شما هم مطرح است و می خواهید درس ریاضی را به صورت عمقی و مفهومی یاد بگیرید و در درس ریاضی 20 بگیرید، موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

  1- برای یادگیری بهتر درس ریاضی در مرحله اول باید به صورت مرتب در کلاسهای ریاضی مدرسه و دانشگاه شرکت کنید. در کلاسهای مدرسه و دانشگاه با دقت به مطالب ارائه شده گوش دهید و جزوه یادداشت نمائید.

  2- تلاش کنید با تمرکز کامل در کلاسهای ریاضی حضور داشته باشید. به سوالات همکلاسی هایتان گوش دهید و جوابی که مدرس ریاضی ارائه می دهد را بشنوید. ممکن است این سوالات بعدا برای شما هم پیش بیاید.

  3- هر سوالی که برای خودتان پیش امد از مدرس ریاضی خودتان بپرسید. اگر زمان مناسبی برای پرسیدن سوال نبود، یادداشت کنید تا بعدا بپرسید. هیچ سوالی را بدون پاسخ نگذارید.


  منبع: ایران مدرس

  نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : سه شنبه 30 خرداد 1396 ساعت: 1:14
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها