تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک در تهران :: مدرس، معلم و استاد تدریس خصوصی ریاضی و ریاضیات دبیرستان، ابتدایی، کنکور و دانشگاه

تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک در تهران

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  در این بخش مطالبی در زمینه تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک در تهران ارائه می گردد. اگر در جستجوی لیست کامل مدرسین تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک در تهران هستید ....  در هر صورت، در سایت (ایران مدرس) که بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است، لیست کاملی از مدرسین فعال در زمینه اموزش و تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک در تهران را می توانید مشاهده نمائید. بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.

  مدرسین تدریس خصوصی ریاضی

  مدرسین تدریس خصوصی فیزیک

  لیست کامل مدرسین تدریس خصوصی  iranmodares

  ریاضی یکی از دروس مهم و پایه ای در مقطع دبیرستان و دانشگاه است و در کنکور ریاضی و کنکور تجربی هم کسب درصد بالا در درس ریاضی می تواند به کسب رتبه خوب در کنکور کمک زیادی بکند. اگر می خواهید ریاضی را بهتر یاد بگیرید در کلاسهای ریاضی مدرسه و دانشگاه به صورت کامل شرکت کنید و به مطالبی که مدرس و استاد فیزیک شما درس می دهد توجه نمائید. جزوه یادداشت نموده و بنویسید.  برای مطالعه بیشتر در زمینه نحوه اموزش و یادگیری بهتر درس ریاضی مقاله چگونه ریاضی خود را قوی کنیم یا 20 راهکار برای بیست شدن در درس ریاضی ! را مطالعه نمائید. برای دانلود رایگان جزوات امتحانی، سوالات امتحانی، جزوات آموزشی و درسی، حل تمرینات کتابهای درسی ریاضی و ... بر روی لینک زیر کلیک نمائید.

  دانلود جزوه و سوال ریاضی


  iranmodares

  درس فیزیک هم درس مهم و در عین حال درس قشنگی است. در دروان دبیرستان و دانشگاه کم و بیش با درس فیزیک سرو کار دارید. مواردی که برای موفقیت در اموزش و یادگیری ریاضی ذکر شد، برای درس فیزیک هم می تواند درست باشد. به عنوان مثال شرکت در کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی فیزیک بریا آموزش و یادگیری بهتر ان می تواند مفی و موثر باشد. توجه به مطالب ارائه شده در کلاس فیزیک، یادداشت کردن جزوه، پرسیدن سوالهایی که برایتان مطرح می شود و گوش دادن به سوالهای دیگران، خواندن فیزیک در طول ترم، حل تمرین و مسئله و ... همه موارد است که مانند درس ریاضی به موفقیت در درس فیزیک هم می تواند منجر بشود. برای مطالعه در زمینه چگونگی موفقیت در امتحان فیزیک و کنکور فیزیک و راهکارهای یادگیری بهتر درس فیزیک مقاله 7 راهکار برای کسب نمره عالی در درس فیزیک یا مهمترین عوامل برای کسب درصد بالای کنکور در فیزیک را مطالعه نمائید. به منظور دانلود رایگان سوالات امتحانی، تست کنکور، جزوات آموزشی و درسی فیزیک و ... بر روی لینک زیر کلیک نمائید.

  دانلود جزوه و سوال فیزیک


  iranmodares

  علاوه بر مواردی که در بالا گفته شد، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک هم برای موفقیت در این دو درس و گرفتن نمره خوب در امتحان و کسب درصد بالا در کنکور مفید و موثر باشد.  چگونه ریاضی خود را قوی کنیم

  اگر می خواهید ریاضی خودتان را قوی کنید و در درس ریاضی بهترین باشید، در درس ریاضی 20 بگیرید و ریاضی را به صورت مفهومی آموزش ببینید، ادامه این مطلب را بخوانید.

  1- از هرفرصتی برای یادگیری ریاضی استفاده کنید: در مواقعی مانند فصل تابستان، تعطیلات نوروز و ... برای آموزش بهتر درس ریاضی از زمان آزادی که دارید استفاده کنید و از دوستان و همکلاسی هایتان پیش بیافتید. خصوصا فصل تابستان زمان خیلی مناسب برای یادگیری و اموزش بهتر درس ریاضی است (مطالعه کنید: تدریس خصوصی ریاضی در تابستان و تقویت پایه ریاضی). در زمانهای آزاد و وقت های خالی خودتان ریاضی را بخوانید و اشکالات پایه ای را برطرف کنید.

  2- کلاسهای ریاضی را کامل شرکت کنید و فعال باشید: اگر می خواهید در درس ریاضی قوی باشید و ریاضی را خوب و مفهومی یاد بگیرید، در کلاسهای ریاضی شرکت کنید. مزیتی که کلاسهای ریاضی دارد این است که اولا مدرس و معلم شما مطالب را به صورت جمع بندی شده ارائه می کند و ثانیا روی مطالب ارائه شده بحث شده و مطلب را بهتر یاد می گیرید. دوستانتان ممکن است سوال بپرسند و همین سوال پرسیدنها و بحث روی مطالب باعث می شود درس را بهتر آموزش ببینید. در کلاسهای ریاضی هر سوالی که برای خودتان هم پیش آمد را می توانید بپرسید و درس را بهتر هم یاد بگیرید.

  3- حل تمرینات بیشتر، بیشتر قوی شدن در ریاضی: حل تمرین و مسئله برای قوی شدن در درس ریاضی مهم و حیاتی است. در یک کلام می توان گفت که مهمترین کاری که برای قوی شدن در درس ریاضی باید انجام دهید حل تمرین و مسئله است. افرادی که ریاضی را بهتر از شما بلد هستند و نمرات بهتری می گیرند، تمرینات بیشتری حل کرده اند. از مثالها و تمرینات کتاب درسی شروع کنید و در ادامه سراغ تمرینات سطح بالاتر بروید.  چگونه ریاضی را بهتر یاد بگیریم

  اگر سوال چگونه ریاضی را بهتر یاد بگیریم برای شما هم مطرح است و می خواهید درس ریاضی را به صورت عمقی و مفهومی یاد بگیرید و در درس ریاضی 20 بگیرید، موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

  1- برای یادگیری بهتر درس ریاضی در مرحله اول باید به صورت مرتب در کلاسهای ریاضی مدرسه و دانشگاه شرکت کنید. در کلاسهای مدرسه و دانشگاه با دقت به مطالب ارائه شده گوش دهید و جزوه یادداشت نمائید.

  2- تلاش کنید با تمرکز کامل در کلاسهای ریاضی حضور داشته باشید. به سوالات همکلاسی هایتان گوش دهید و جوابی که مدرس ریاضی ارائه می دهد را بشنوید. ممکن است این سوالات بعدا برای شما هم پیش بیاید.

  3- هر سوالی که برای خودتان پیش امد از مدرس ریاضی خودتان بپرسید. اگر زمان مناسبی برای پرسیدن سوال نبود، یادداشت کنید تا بعدا بپرسید. هیچ سوالی را بدون پاسخ نگذارید.

  4- قبل از شرکت در کلاس ریاضی خودتان نیم نگاهی به مطالبی که قرار است تدریس شود بیندازید. اگر به صورت کامل درس را نمی فهمید ایرادی ندارد همین که ذهنیتی داشته باشید خوب است.

  5- برای یادگیری بهتر درس ریاضی در کلاس ریاضی جزوه یادداشت کنید. به امید جزوه دیگران نباشید. نکات مهم را خودتان بهتر تشخیص می دهید. در ضمن، با نوشتن مطالب یادگیری بهتر اتفاق می افتد.  5 عامل مهم برای کسب نمره بالا در دروس ریاضی و فیزیک

  1- مطالعه ریاضی و فیزیک در طول ترم: همانطور که در مقالات قبلی گفته شده است، برای کسب نمره بالا در دروس ریاضی و فیزیک این درسها را باید در طول ترم خواند. ریاضی و فیزیک دروسی هستند که به مطالعه و تمرین مداوم و پیوسته نیاز دارند. در ایام امتحانات نمی تواند با خیال راحت و بدور از استرس این درسها را خواند. بنابراین برای یادگیری بهتر این دو درس در طول ترم آنها را بخوانید.

  2- شرکت در کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک: غیبت در کلاسهای تدریس ریاضی و فیزیک را به راحتی نمی توان جبران کرد. اگر در کلاس درس حاضر نشوید، بعدا خودتان باید وقت بیشتری برای مطالعه همان مبحث باید در نظر بگیرید.

  3- حل مسئله و تمرین ریاضی و فیزیک: حل تمرین و مسئله برای یادگیری دروس ریاضی و فیزیک واقعا حیاتی است. بعد از شرکت درکلاس و مطالعه کتاب درسی تنها کاری که باید انجام دهید حل تمرین است. هر چه بیشتر تمرین حل کنید، تسلط شما بیشتر می شود.  7 راهکار برای کسب نمره عالی در درس فیزیک

  فیزیک یکی از دروس مهم دبیرستان و دانشگاه است. این درس در کسب رتبه خوب کنکور سراسری نیز مهم است. 7 راهکار برای کسب نمره عالی در درس فیزیک به صورت زیر است.

  1- در کلاسهای مدرسه یا دانشگاه و در صورت لزوم در جلسات تدریس خصوصی فیزیک شرکت نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی فیزیک بر روی عبارت معلم خصوصی فیزیک کلیک نمائید.

  2- قبل از کلاس فیزیک مطلبی که قرار است مدرس یا استاد شما تدریس کند را به صورت مختصر مطالعه کنید. این امر باعث می شود یک ذهنیت اولیه نسبت به درس داشته و در کلاس بهتر آن را بفهمید.

  3- بعد از کلاس فیزیک نیز حتما مرور را انجام دهید. همین که بعد از کلاس درس را مرور نمائید، ماندگاری مطالب تدریس شده برای شما بیشتر خواهد بود.

  4- مثالها و تمرینات حل شده در کلاس را یک بار دیگر حل کنید. تمرینات را برای خودتان توضیح دهید. در بسیاری از موارد مسائل فیزیک به یک درک فیزیکی نیز نیاز دارد. بنابراین فقط فرمولها را به کار نبرید بلکه آنها را درک نمائید.  علاوه بر تمرینهای حل شده در کلاس تدریس ریاضی و تدریس فیزیک خودتان هم تمرین و مسئله اضافی حل کنید. به کتابهای حل المسائل خیلی تکیه نکنید. در ابتدا سعی کنید مسائل و تمرینات را خودتان حل کنید. هر چه بیشتر بر روی یک مسئله فکر کنید، ذهنتان آمادگی بیشتری برای حل مسائل بعدی پیدا خواهد کرد. حتی اگر مطمئن نبودید که راه حلتان درست است، یک راه حل ارائه دهید. ایرادی ندارد که در ابتدای کار حل درست مسئله را بلد نباشید. اگر به نتیجه نرسیدید حل مسئله رانگاه کنید. همینکه بر روی حل سوال فکر کرده اید و راه حلی ارائه داده اید، ذهنتان قوی تر شده است.


  منبع: ایران مدرس

  نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : سه شنبه 6 تير 1396 ساعت: 13:34
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها