هزینه، نرخ و قیمت جلسات و کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی :: مدرس، معلم و استاد تدریس خصوصی ریاضی و ریاضیات دبیرستان، ابتدایی، کنکور و دانشگاه

هزینه، نرخ و قیمت جلسات و کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  همانطور که در مطالب قبلی گفته شد، هزینه، نرخ و قیمت جلسات تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس مقدار ثابتی نبوده و بسته به شهر، سابقه و تجربه مدرس و ... متغیر است. مسلما مدرسینی که سابقه کاری بالاتری دارند و مدرک تحصیلی آنها نیز بالاتر است هزینه بیشتری را برای جلسات تدریس خصوصی مطالبه می کنند. هزینه تدریس در شهرهای بزرگتر هم بیشتر است. برای هماهنگی با یک مدرس خصوصی ریاضی خوب در مرحله اول رزومه و سوابق کاری مدرسین مختلف را ببینید. برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی بر روی عبارت معلم خصوصی ریاضی کلیک کنید.

  برای مشاهده لیست مدرسین تدریس فیزیک بر روی عبارت تدریس خصوصی فیزیک کلیک نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس حسابان بر روی عبارت تدریس خصوصی حسابان کلیک نمائید. عبارتهای کلیدی: قیمت تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی ریاضی هشتم، تدریس خصوصی ریاضی در کرج، تدریس خصوصی ریاضی هفتم، ریاضی

  iranmodares

  ریاضی یکی از مهم ترین دروس در تمامی مقاطع تحصیلی است. با شرکت در کلاسهای تدریس ریاضی به راحتی می توانید این درس را به خوبی یاد بگیرید. فیزیک نیز در مقطع دبیرستان و دانشگاه یکی از مهمترین دروس است. در ایران مدرس تا خرداد 95 بیش از 13300 مدرس ثبت نام کرده اند. ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و در ایام امتحانات بازدید روزانه آن به 25000 بازدید در روز هم می رسد. ایران مدرس از نظر گوگل هم کاملا بهینه است.
  همانطور که در بخشهای دیگر همین وب سایت گفته شده است، قیمت تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس به عوامل مختلفی بستگی دارد. مثلا در شهرهای بزرگ قیمت تدریس خصوصی ریاضی بالاتر است. شاید به صورت کلی بتوان گفت که هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران به نسبت اصفهان بیشتر است. ولی به هر حال عوامل دیگری همچون تجربه و سابقه مدرس، مدرک تحصیل و محل تحصیل مدرس و ... نیز در تعیین قیمت تدریس خصوصی ریاضی موثر است.
  مقایسه هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران و سایر شهرستانها: به صورت کلی هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران به نسبت سایر شهرستانها بیشتر است. در حالت کلی هزینه و قیمت کلاسهای خصوصی ریاضی و سایر دروس در شهرهای بزرگتر بیشتر می باشد. در شهرهای بزرگتر رفت و آمد سخت تر بوده و زمان بیشتری را از مدرس می گیرد.
  هزینه تدریس خصوصی ریاضی کنکور و دروس کنکور: معمولا هزینه تدریس ریاضی کنکور به نسبت هزینه تدریس ریاضی دبیرستان و دانشگاه بالاتر است. دانش آموزان و اولیای آنها اهمیت بسیار زیادی برای کنکور قائل هستند و ترجیح می دهند کلاسهای خصوصی ریاضی را با مدرسینی برگزار نمایند که تجربه و سابقه بالایی داشته باشند و در عوض از نتیجه گرفتن خودشان مطمئن باشند. بنابراین هزینه بالاتری را هم پرداخت می نمایند.
  قیمت تدریس خصوصی ریاضی و محل برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی: اگر کلاسهای خصوصی ریاضی در آموزشگاه یا در محلی که خود مدرس تعیین کند برگزار شود هزینه و قیمت آن کمتر می باشد. هزینه تدریس خصوصی ریاضی در منزل دانش اموز و دانشجو معمولا بالاتر می باشد. ولی به هر حال، برگزاری کلاسهای خصوصی در منزل دانشجو یا دانش آموز به نفع او بوده و باعث می شود خصوصا در ایام امتحانات وقت او برای رفت و آمد تلف نشود.
  بهترین راهکار برای اطلاع از قیمت و هزینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی، ریاضی و فیزیک دانشگاه و دروس تخصصی رشته های فنی مهندسی و سایر رشته ها، زبان انگلیسی، فرانسه، عربی، آلمانی، درس فیزیک، ریاضی، شیمی و ... مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی و مشاهده هزینه تدریس ثبت شده توسط آنها است. در همین سایت (ایران مدرس) مدرسین زیادی ثبت نام کرده و در زمینه آموزش خصوصی دروس دانشگاهی و دروس سایر مقاطع فعالیت دارند. تعداد زیادی از مدرسین در متن اگهی خودشان به قیمت و هزینه تدریس و نرخ کلاسهای تدریس خصوصی خودشان اشاره کرده اند. بعضی از مدرسین به صورت توافقی هم کار می کنند.
  ممکن است یک مدرس برای هر جلسه تدریس خصوصی ریاضی قیمت 50 هزارتومان را تعیین کرده باشد و مدرس دیگری 100 هزار تومان. بعضی از مدرسین ریاضی شاید ارزان تر کار کنند و جلسه ای 20 هزار تومان را برای قیمت کلاس خصوصی ریاضی در نظر گرفته باشند. تعدادی از مدرسین در متن آگهی خودشان در بخش هزینه و قیمت تدریس عبارت "توافقی" را ذکر کرده اند. اگر رزومه کاری و سوابق این مدرسین را می پسندید با انها تماس بگیرید و به صورت تلفنی قیمت تدریس خصوصی ریاضی را بپرسید.
  اگر بتوانید با یکی از دوستان یا همکلاسی هایتان کلاسهای خصوصی ریاضی را هماهنگ کنید، به نسبت کلاسهای خصوصی ریاضی یک نفره، قیمت کلاسهای کمتر بوده و در نهایت برای شما ارزان تر خواهد بود. مثلا اگر مدرس ریاضی برای کلاس تک نفره مبلغ 60 هزار تومان را درخواست می کند، با یکی از همکلاسی هایتان دو نفره در کلاس شرکت کنید و مبلغ 70 تومان را به مدرس پرداخت نمائید. به این ترتیب هم برای مدرس ریاضی خوب خواهد بود و هم هر کدام از شماها مبلغ 35 هزار تومان پرداخت کرده اید.
  اگر می خواهید کلاسهای تدریس ریاضی را با قیمت بهتری هماهنگ کنید، کلاسها را در طول ترم هماهنگ کنید و به ایام امتحانات موکول ننمایید. علاوه بر بحث قیمت و هزنیه کلاسهای خصوصی ریاضی، برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم، به نسبت ایام امتحانات، نتیجه بهتری را برای شما در بر دارد و مطمئن تر هستید که نتیجه مورد نظرتان را خواهید گرفت. در ضمن در ایام امتحانات مدرسین درجه  یک وقتشان پر شده است و نمی توانید با آنها هماهنگ کنید و از آنها وقت بگیرید.
  قیمت تدریس خصوصی ریاضی به عوامل زیادی بستگی دارد. به عنوان مثال مدرسین با سابقه و مجرب هزینه بالاتری برای کلاسهای خصوصی ریاضی مطالبه می کنند. یا در شهرهای بزرگتر قیمت تدریس خصوصی ریاضی و قیمت کلاسهای خصوصی به طور کلی بالاتر است. البته اگر مدرسی که کلاس را با ایشان هماهنگ می کنید با سابقه باشد و کار تدریس را خوب انجام دهد ارزشش را دارد که قیمت بالاتری هم پرداخت کنید. قیمت کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی در حالت کلی مقدار مشخصی ندارد. بعضی از مدرسین تازه کار ممکن است با 10 هزار تومان برای یک جلسه تدریس ریاضی هم مشکلی نداشته باشند و تعدادی از مدرسین ریاضی هم ممکن است برای هر جلسه تدریس ریاضی مبلغ 150 هزار تومان را مطالبه کنند. البته همانطور که گفته شد قیمت کلاسهای خصوصی به عوامل مختلفی بستگی دارد. باید رزومه و سوابق کاری مدرس را ببینید و بررسی کنید که آیا به نسبت سوابق کاری و رزومه و دانشگاه محل تحصیل و در نهایت با توجه به نحوه تدریس مدرس، آیا قیمتی که پرداخت می کنید مناسب است یا نه.
  اگر می خواهید کلاسهای خصوصی ابتدایی را با قیمت مناسب و با قیمت ارزان هماهنگ کنید راهکارهای مختلفی برای این کار وجود دارد. در مقاله تدریس خصوصی ارزان، کلاس خصوصی با قیمت پایین در این زمینه توضیحات خوبی ارائه شده است. به صورت کلی، کلاسهای خصوصی را در اویل ترم و در طول ترم ارزانتر از ایام امتحانات می توانید هماهنگ کنید. بنابراین برای داشتن کلاسهای خصوصی ابتدایی با قیمت مناسب، برگزاری کلاسها را به ایام امتحانات موکول نکنید. این کار نفع دیگری هم برای شما یا فرزند شما دارد و آن این است که با برگزاری کلاسهای خصوصی در طول ترم احتمال نتیجه گرفتن بیشتر می شود. موکول کردن کلاسهای خصوصی به ایام امتحانات هم ریسک بیشتری برای قبولی دارد و هم در این ایام مدرسین هزینه های بالاتری را درخواست می کنند. در ضمن، در ایام امتحانات معمولا مدرس و معلم خوب را کمتر می توانید پیدا کنید. مدرسین خوب زود وقتشان پر می شود و در ایام امتحانات هماهنگ کردن کلاسها با آنها سخت تر می شود. راهکار دیگری که برای هماهنک کردن کلاسهای خصوصی با قیمت پایین و ارزان وجود دارد این است که با مدرسینی کلاسها را هماهنگ کنید که به محل سکونت شما نزدیکتر باشند و در مسیر رفت و برگشت وقت کمتری از آنها گرفته شود. در مقاله ای که معرفی شود این موارد به خوبی مورد بررسی قرار گرفته است و با مطالعه آن می توانید روش های مختلف برای داشتن کلاسهای خصوصی ابتدایی و ریاضی ابتدایی با قیمت مناسب را یاد بگیرید.

  iranmodares

  قیمت کلاسهای خصوصی ریاضی به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. مدرسین با سابقه و با تجربه، دبیران رسمی آموزش و پرورش و معلمین رسمی برای کلاسهای خصوصی ریاضی قیمت بالاتری را درخواست می کنند. اساتید دانشگاه هم که مسلما برای حضور در کلاسهای خصوصی ریاضی دانشگاهی، ریاضی مهندسی، معادلات، محاسبات عددی و ... هزینه بالاتری را درخواست می کنند. مطلبی که باید در نظر بگیرید این است که هر چند برای برگزاری کلاس با مدرسین ریاضی با تجربه و مدرسین رسمی و اساتید دانشگاه باید هزینه بالاتری پرداخت کنید ولی به هر حال احتمال نتیجه گرفتن شما هم بیشتر خواهد شد. در مرحله اول سعی کنید کیفیت کلاسها را در نظر داشته باشید و در نهایت سر قیمتها به توافق برسید.

  عبارتهای کلیدی: تدریس خصوصی ریاضی، قیمت تدریس خصوصی ریاضی، نرخ کلاسهای خصوصی ریاضی 96 و 97

  منبع: ایران مدرس

  نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : سه شنبه 13 تير 1396 ساعت: 1:28
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها