ریاضی تدریس کنید و پول در بیاورید : کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی ریاضی :: مدرس، معلم و استاد تدریس خصوصی ریاضی و ریاضیات دبیرستان، ابتدایی، کنکور و دانشگاه

ریاضی تدریس کنید و پول در بیاورید : کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی ریاضی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  در این بخش مطالبی در زمینه ریاضی تدریس کنید و پول در بیاورید : کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی ریاضی و .... ارائه می گردد. میزان درآمد تدریس خصوصی ریاضی، زبان، فیزیک، شیمی، زیست، عربی و .... به عوامل زیادی بستگی دارد. درآمد کار تدریس خصوصی در مرحله اول به شهر محل تدریس و شهری که در آن در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارید بستگی دارد. در شهرهای بزرگتر که به صورت کلی اوضاع اقتصادی مردم مناسبتر است، برای کلاسهای خصوصی و پیشرفت تحصیلی فرزندانشان هم بیشتر هزینه می کنند و همچنین مردم توانایی هزینه کردن بالاتری را هم دارند. بنابراین در شهرهای بزرگ مانند تهران، کرج، اصفهان، تبریز، شیراز، مشهد و .... درامد کار تدریس خصوصی و متقاضی برای تدریس بیشتر است. در همان شهر تهران هم، به عنوان مثال، اگر شما به عنوان یک مدرس تدریس خصوصی در شمال تهران فعالیت داشته باشید و بتوانید شاگرد جذب نمائید به نسبت جنوب و مرکز تهران، درآمد بیشتری بدست خواهید آورد. راهکار بسیار خوبی که برای کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی ریاضی، زبان، فیزیک، شیمی، زیست، عربی، دروس دانشگاهی، نرم افزار و .... جذب شاگرد وجود دارد ثبت آگهی تدریس خصوصی (به صورت رایگان یا ویژه) در سایت (ایران مدرس) است. در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت کلیک کنید و به جمع بیش از 16500 مدرس ثبت نامی در ایران مدرس (تا مرداد 96) بپیوندید. ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است و تبلیغات شما را در معرض دید هزاران بازدید کننده و متقاضی تدریس خصوصی قرار می دهد. با ثبت آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس، تعداد شاگردها و درامد خودتان از تدریس خصوصی را افزایش دهید.
  به گونه ای در زمینه تدریس فعالیت کنید که انگار به شاگردهایتان تضمین قبولی داده اید. حتی اگر در واقع به آنها تضمین نداده اید پیش خودتان این ذهنیت را داشته باشید و عالی تدریس کنید. تعدادی از مدرسین از همان ابتدای کار قول تضمینی بودن کلاسها را می دهند و اگر شاگرد انها نتیجه نگیرد مبلغی دریافت نمی کنند. ممکن است شما هم این کار را انجام دهید و یا نه. در هر صورت، پیش خودتان فرض کنید که کلاسهای شما تضمینی هستند و با تمام وجود برای نتیجه گرفتن شاگردهایتان تلاش کنید.

  iranmodares

  درآمد مدرسین خصوصی ریاضی چقدر است؟


  متفاوت باشید و تمایز ایجاد کنید. کاری کنید در ذهن شاگردهایتان باقی بمانید. کمی بیشتر در کلاس بمانید. پیگیر نتیجه گرفتن شاگردهایتان باشید. به انها کتاب کمک آموزشی و سوال امتحانی بدهید. نشان دهید نتیجه گرفتن آنها برایتان مهم است. این تعهد کاری شما در زمینه تدریس خصوصی را شاگردهایتان و والدین آنها درک می کنند و برای شما جبران خواهند کرد.
  کلاس های نیمه خصوصی برگزار نمائید: راهکار دیگری برای افزایش درآمد شما از تدریس خصوصی وجود دارد. به جای کلاسهای خصوصی، کلاسهای نیمه خصوصی برگزار کنید. مثلا به جای جلسه ای 70 هزار تومان می توانید کلاسها را دو نفره برگزار نموده و از هر نفر 50 هزار توان بگیرید. به این ترتیب هم قیمت کلاسها برای شاگردانتان پایینتر خواهد بود و هم در نهایت درامد شما از تدریس خصوصی بیشتر خواهد شد.
  دروس پرمتقاضی را تدریس کنید: دروسی مانند ریاضی و فیزیک و زبان و ... متقاضی زیادی برای تدریس خصوصی دارد. اگر می خواهید از تدریس خصوصی درآمد خوبی بدست آورید در زمینه تدریس این دروس فعالیت کنید. به این ترتیب همیشه به تعداد کافی شاگرد خواهید داشت و می توانید روی درآمد ثابت تدریس حساب کنید. دروس تخصصی رشته های دانشگاهی مختلف هم متقاضی خوبی برای تدریس خصوصی دارد. البته در ایام تابستان ریاضی و زبان تقاضای بیشتری دارد.
  با توجه به مطالب ارائه شده، برای کسب درامد بالا از تدریس خصوصی باید سعی کنید به تعداد کافی شاگرد جذب کنید و با ارائه یک تدریس خوب و مفید شاگردهایتان را حفظ نمائید. هر کلاسی را قبول نکنید و سعی کنید با ارائه یک قیمت مناسب برای کلاسهای خودتان در طول روز بیشترین تعداد کلاس خصوصی را داشته باشید. مطالعه مقاله حداکثر درآمد مدرسین تدریس خصوصی چقدر است؟ در این زمینه مفید و موثر است.
  ریاضی یک درس پیوسته است. به عنوان مثال در بحث انتگرال گیری اگر شما در پایه های اول و دوم دبیرستان انتگرال را خوب یاد نگرفته باشید، در پایه های بالاتر هم اشکال خواهید داشت. حال فرض کنید دانش آموزی که در بحث انتگرال اشکال دارد در سال اول و دوم دانشگاه در کلاسهای ریاضی شرکت کند. با وجود اینکه این دانشجو در کلاسها حاضر می شود و تلاش خودش را برای یادگیری انجام می دهد ولی چون مباحث را از پایه بلد نیست، در کلاس ممکن است بسیاری از مباحث را متوجه نشود. در چنین حالتی استفاده از کلاس تدریس خصوصی ریاضی برای رفع اشکال در مبحث انتگرال گیری و تسلط بر آن بسیار مناسب است. در حالت دیگر ممکن است دانش آموز یا دانشجویی به دلیل مشکلات شخصی نتواند در کلاسهای ریاضی خودش در مدرسه یا دانشگاه حاضر شود. در این حالت نیز برای جبران غیبت ها می توان از کلاسهای خصوصی ریاضی و مزیتهای ان استفاده نمود. برای رفتن از وضعیت متوسط به وضعیت عالی در درس ریاضی، برای قبولی در کنکور ریاضی و کسب درصد بالای ریاضی در کنکور سراسری و آزاد، برای موفقیت در المپیاد ریاضی و انواع آزمونهای دیگر ریاضیات، برای رفع اشکال و جمع بندی درس ریاضی در ایام امتحانات و برای فهمیدن پایه ای و عمقی درس ریاضی می توان از کلاسهای خصوصی ریاضی استفاده نمود. ممکن است از نحوه تدریس معلم و یا استاد ریاضی و فیزیک خودتان راضی نباشید. ممکن است کلاس اصلی خودتان در مدرسه یا دانشگاه خیلی پرجمعیت باشد و بازدهی آن برای شما زیاد نباشد. شاید دروس قبلی خودتان و دروس ریاضی و فیزیک را در ترمهای قبل خوب نخوانده باشید و درس این ترم هم چون در ادامه همان مباحث است و یا ممکن است به آنها ربط داشته باشد خیلی برای شما مفهوم نباشد. در هر صورت، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک می تواند بسیار کمک کننده باشد. البته اگر در کنار آن تلاش و کوشش خودتان و درس خواندن خودتان هم وجود داشته باشد.
  برای مشاهده لیست مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس در زمینه تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک در تهران و کرج توسط مدرسین مجرب و دبیران و اساتید و معلمین خصوصی به ترتیب بر روی عبارتهای تدریس خصوصی ریاضی و تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید. برای مشاهده لیست کامل مدرسین ایران مدرس بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی کلیک نمائید.
  برای درس فیزیک هم شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی می تواند کاملا مفید و موثر باشد. فیزیک درسی است که باید به صورت مفهومی خوانده شود حتی بیشتر از درس ریاضی. دردرس ریاضی ممکن است بعضی از روابط صرفا روابط ریاضی باشند و معنی فیزیکی خاصی نداشته باشند. ولی در درس فیزیک تمامی روابط معنی فیزیکی دارند و می توانند تفسیر شده و توضیح داده شوند. برای آموزش بهتر فیزیک در کلاسهای فیزیک مدرسه و کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک شرکت کنید. برای درس فیزیک هم حل تمرین و مسئله مانند درس ریاضی مهم است. در هر دو درس باید سعی کنید روند حل مسائل و تمرینات را متوجه شوید و دلیل استفاده از فرمولها برای هر مسئله را یاد بگیرید. در درس فیزیک همانطور که گفته شد حتی به صورت فیزیکی هم باید بتوانید برای خودتان خواسته سوال و جواب که خودتان ارائه می کنید را تشریح کنید. در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان هر اشکالی که دارید را بپرسید. این کلاسها فرصت خوبی برای یادگیری به شما می دهد. بسته به وضعیت تحصیلی خودتان و تشخیص مدرس خصوصی فیزیک، در کلاسهای خصوصی فیزیک می توانید درس را دوباره مرور کنید و یا بیشتر تمرین و مسئله حل کنید. در ایام امتحانات برای رفع اشکال و حل سوالات امتحانی هم می توانید از کلاسهای خصوصی فیزیک دبیرستان استفاده نمائید. برای مطالعه در زمینه یادگیری بهتر درس فیزیک مقاله چگونگی کسب نمره عالی در درس فیزیک را مطالعه نمائید.
  ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و با درج آگهی و تبلیغات در زمینه تدریس خصوصی ریاضی، متقاضیان تدریس زیادی از آگهی شما بازدید خواهند کرد. در این وب سایت جزوات آموزشی ریاضی، نمونه سوالات امتحانی ریاضی، تست کنکور و جزوات کنکور ریاضی، حل تمرینات کتابهای درسی ریاضی و .... هم ارائه شده است و در صورتیکه آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید، تبلیغات شما در کنار این مطالب آموزشی هم نمایش داده خواهد شد. در ایران مدرس یک محیط کاملا آموزشی فراهم شده است و تبلیغات تدریس شما در بین آگهی های مختلف با موضوعات متفاوت گم نخواهد شد. تمامی بازدیدکنندگان ایران مدرس در جستجوی لیست مدرسین تدریس خصوصی و یا مطالب آموزشی وارد این سایت می شوند و برای ثبت تبلیغات تدریس خصوصی و تدریس ریاضی ایران مدرس بهترین گزینه است. همین الان در گوگل عبارتهایی مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی ریاضی کنکور، تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل، تدریس خصوصی هندسه، تدریس خصوصی حسابان و .... را جستجو کنید. خواهید دید که ایران مدرس در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل و در صدر نتایج (جایگاه اول تا سوم) قرار دارد. همین امر باعث می شود متقاضیان تدریس خصوصی آگهی تدریس شما در زمینه آموزش ریاضی و یا سایر دروس را به راحتی پیدا کنند و با شما تماس بگیرند. با توجه به مطالب گفته شده، ایران مدرس بهترین سایت برای درج تبلیغات تدریس ریاضی و یا هر درس دیگری است. هر جای ایران که ساکن هستید، برای کسب درامد از تدریس خصوصی ریاضی فرصت ثبت تبلیغات در ایران مدرس، به عنوان تخصصی ترین سایت آگهی تدریس خصوصی را از دست ندهید.  در این وب سایت یک بخش تخصصی برای ارائه مطالب کنکوری وجود دارد که آگهی های ویژه تدریس خصوصی مرتبط با کنکور در آن بخش هم نمایش داده خواهند شد. نکته جالب دیگر اینکه، در سایت ایران مدرس بیش از 10000 جزوه آموزشی، نمونه سوال امتحانی، تست کنکور، مقالات آموزشی و موفقیت در تحصیل و .... برای درس ریاضی ارائه شده است و آگهی های تدریس ریاضی ویژه در کنار این مطالب آموزشی هم نمایش داده خواهد شد. برای مشاهده تعدادی از جزوات آموزشی، سوالت امتحانی و .... مرتبط با ریاضی دبیرستان و دانشگاه به ترتیب بر روی عبارت جزوه و سوال ریاضی دبیرستان و جزوه و سوال امتحانی ریاضی دانشگاه کلیک کنید.
  ریاضی و زبان دروسی هستند که در فصل تابستان هم متقاضی برای تدریس خصوصی آنها وجود دارد. با فعالیت در زمینه آموزش ریاضی ابتدایی، ریاضی متوسطه و دبیرستان، ریاضی دانشگاهی، زبان انگلیسی دبیرستان و دانشگاه، زبان فرانسه و آلمانی و سایر زبانهای خارجی می توانید درامد خوبی بدست آورید و در زمینه تدریس خصوصی موفق شوید. بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان در درس ریاضی اشکال دارند و اشکالات هم به صورت پایه ای و مفهومی می باشد و در کلاسهای مدرسه و دانشگاه قابل رفع کردن نیست. کلاسهای خصوصی ریاضی فرصت مناسبی برای یادگیری و آموزش بهتر درس ریاضی است. زبان انگلیسی هم در مقطع دبیرستان و دانشگاه و هم برای کنکور و موفقیت در کنکور درس مهمی است. در کلاسهای خصوصی زبان بهتر می توان این درس را یاد گرفت.
  iranmodares

  چگونه از تدریس ریاضی پول خوبی در بیاوریم؟


  اولین شرط برای موفقیت در تدریس خصوصی ریاضی این است که بتوانید به اندازه کافی شاگرد جذب نمائید. واضح است تا وقتی که شاگرد نداشته باشید موفقیت در تدریس ریاضی و کسب درآمد بالا هم معنی ندارد. برای جذب شاگرد در زمینه تدریس ریاضی راهکارهای مختلفی از جمله تماس با آموزشگاهها و موسسات تدریس خصوصی ریاضی، ثبت آگهی تدریس خصوصی ریاضی در روزنامه ها و یا در اینترنت و سایتهای تخصصی ثبت تبلیغات تدریس خصوصی مانند سایت (ایران مدرس) ، ایجاد یک وبلاگ در زمینه ارائه خدمات تدریس خصوصی برای خودتان و ارائه توضیح در مورد سوابق کاری و رزومه کاری خودتان در آن، ایجاد ارتباط با سایر مدرسین ریاضی و معرفی شاگرد به آنها و گرفتن شاگرد به آنها، حفظ ارتباط با شاگردهای قبلی خودتان و ارائه تدریس ریاضی به انها در ترمهای بعد، در خواست معرفی شاگردهای جدید از شاگردهای فعلی خودتان، ثبت آگهی تدریس خصوصی ریاضی در سایتهای عمومی آگهی اینترنتی مانند سایت سودایران، ثبت آگهی تدریس ریاضی کنکور در سایت ایران کنکور که به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات کنکور و دروس کنکوری فعالیت دارد، چاپ تراکت و پخش ان در دانشگاههای مختلف یا در محلات مورد نظر خودتان، گرفتن ایمیل همکلاسی های شاگردهایتان و ایمیل دادن به آنها برای جذب شاگرد جدید و .... وجود دارد. با استفاده از این راهکارها و یا راهکارهای دیگری می توانید در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی شاگرد جذب نموده و از کار تدریس ریاضی درآمد بالایی بدست آورید.

  با توجه به مطالب ارائه شده، برای کسب درآمد بالا از تدریس ریاضی هم باید با استفاده از روشهای مختلف گفته شده و خصوصا با ثبت آگهی تدریس ریاضی در ایران مدرس سعی کنید شاگردهای بیشتری جذب کنید و هم با ارائه تدریس خوب و موفق شاگردهایتان را حفظ کنید.
  منبع: ایران مدرس

  نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : پنجشنبه 5 مرداد 1396 ساعت: 3:15
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها