چگونه در تدریس ریاضی موفق باشیم و درآمد بالایی از تدریس خصوصی ریاضی کسب کنیم؟ :: مدرس، معلم و استاد تدریس خصوصی ریاضی و ریاضیات دبیرستان، ابتدایی، کنکور و دانشگاه

چگونه در تدریس ریاضی موفق باشیم و درآمد بالایی از تدریس خصوصی ریاضی کسب کنیم؟

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  در این بخش در زمینه نحوه موفقیت در تدریس ریاضی و بدست آوردن درامد بالا از کار تدریس خصوصی ریاضی توضیحاتی ارائه می گردد. برای موفقیت در تدریس ریاضی در مرحله اول باید خوب شاگرد جذب کنید. برای جذب شاگرد در زمینه تدریس خصوصی ریاضی روشهای مختلفی وجود دارد. می توانید با آموزشگاههای تدریس خصوصی تماس بگیرید و اعلام آمادگی کنید که قصد دارید در زمینه آموزش ریاضی ابتدایی، دبیرستان و یا دانشگاه فعالیت کنید. می توانید خودتان برای جذب شاگرد تبلیغات کنید. سایت ایران مدرس برای ثبت آگهی تدریس خصوصی بسیار عالی است. برای مشاهده مدرسینی که در این وب سایت تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی ثبت نموده اند بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید. ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است و برای عبارتهایی مانند تدریس ریاضی، مدرس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی و ... در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول قرار دارد. بنابراین وقتی متقاضیان تدریس خصوصی از طریق گوگل می خواهند مدرس خصوصی پیدا کنند، با مشاهده ایران مدرس در صدر نتایج به سمت تبلیغ شما هدایت می شوند. برای موفقیت در تدریس ریاضی در سایت ایران مدرس آگهی خودتان را درج کنید و به راحتی شاگرد جذب نمائید. ایران مدرس تا پاییز 96 بیش از 17000 مدرس ثبت نامی دارد.


  iranmodares


  موفقیت در تدریس ریاضی + درآمد بالا


  برای موفق شدن در تدریس ریاضی و کسب درامد بالا از این کار عامل موثر دیگر میزان تسلط خودتان بر درس ریاضی است. هر چه مسلط تر باشید و بهتر تدریس کنید موفق تر خواهید بود. اگر با علاقه تدریس کنید و به کار تدریس ریاضی متعهد باشید و سعی کنید شاگردهایتان را به بهترین نتیجه برسانید به سرعت پله های ترقی را طی خواهید کرد و موفق خواهید شد. باید سعی کنید به هر قیمتی که شده است شاگردهایتان نمره خوبی در امتحان ریاضی بگیرند و در این درس قبول شوند. مسئولیت کامل نتیجه ای که شاگردهایتان بدست می آورند را به عهده بگیرید. اگر درس نمی خوانند باید در طول ترم کاری بکنید که درس بخوانند و هیچ بهانه ای را قبول نکنید. به انها تمرین بدهید و ارزیابی را در طول کلاسها فراموش نکنید. اگر درس را یاد نمی گیرند روش درس را تغییر دهید. خلاصه اینکه متعهدانه تدریس کنید و نه رفع تکلیفی. به این ترتیب شاگردهای زیادی پیدا خواهید کرد. شاگردهای شما وقتی نتیجه بگیرند دوباره پیش شما برخواهند گشت و ترمهای آینده هم درس ریاضی را با شما بر خواهند داشت. بنابراین نتیجه گرفتن شاگردهایتان برایتان مهم باشد. با انها رابطه نزدیک و صمیمی داشته باشید و به موفقیت آنها کمک کنید تا خود شما هم موفق شوید. لازم نیست مطالبی که ارائه می کنید خیلی سطح بالا و بسیار علمی باشد. شما باید به زبان ساده و به نحوی که متقاضی تدریس و کلاس شما درس را یاد بگیرد، آموزش دهید. ممکن است حین تدریس ریاضی دانشگاهی متوجه شوید که مثلا دانشجوی شما در فلان مبحث ریاضی دبیرستان اشکالی دارد. در این حالت به صورت خلاصه آن بحث را برایش توضیح دهید. خلاصه اینکه شما نباید انتظار داشته باشید که شاگرد شما همه ی مطالب سالهای قبل را بلد باشد. اگر اینطور بود که اصلا کلاس خصوصی ریاضی لازم نداشت.

  مطلب دیگر اینکه، باید مسائل را از بالا ببینید. اگر خودتان بر مطلب و درس تدریسی تسلط داشته باشید، به راحتی می توانید در نحوه ارائه و بیان درس به نحوی عمل کنید که شاگرد شما آن را خوب متوجه شود. ممکن است یک مبحث واحد از درس ریاضی را برای چند نفر مختلف با چند روش متفاوت توضیح دهید.
  حین تدریس ریاضی و حین حل تمرینها و مسائل به صورت مداوم از شاگردانتان سوال بپرسید تا مطمئن شوید که با مسئله و تمرین درگیر شده اند و روند حل را یاد گرفته اند.
  همیشه سعی کنید اولین جلسه ای که برای هر کدام از شاگرهایتان برگزار می کنید بهترین جلسه تدریس ریاضی شما باشد. چون به این ترتیب هم کلاسها ادامه پیدا می کند و هم شاگرد شما دید خوبی نسبت به شما پیدا کرده و ممکن است شما را به دیگران معرفی کند. دقت کنید در کار تدریس خصوصی اگر می خواهید موفق باشید باید کیفیت را حفظ کنید. کتاب و مقطعی از ریاضیات را تدریس کنید که بر آن مسلط هستید. مثلا اگر ریاضی کنکور را خوب نمی توانید تدریس کنید و یا جزوه آماده ای برای تدریس کنکور ندارید سراغ تدریس ریاضی کنکور نروید. اگر می توانید ریاضی ابتدایی یا دبیرستان را خوب تدریس کنید در همان مقاطع به کار تدریس بپردازید.
  در کلاس تدریس ریاضی هم تمرین حل کنید و هم درس بدهید. همانطور که گفته شد برای اینکه کلاس مفید و متنوعی داشته باشید فقط درس ندهید. بلکه تمرین حل کنید و بعضا از شاگردتان بخواهید که خودش یکی از تمرینات ریاضی را حل کند. یا مبحثی را خودش توضیح دهد.
  مطالب را از دید دانش آموزان دانشجویان ببینید: دقت کنید که هر کدام از شاگردان شما ممکن است در بخشی از درس اشکال داشته باشند که با بقیه متفاوت باشد. ممکن است یکی از شاگردان شما اشکال پایه ای داشته باشد و دیگری در حل تمرین و مسئله و تحلیل مسائل در حالت کلی دچار اشکال گردد. باید با پرسیدن سوالهای مداوم، ارزیابی های به موقع و دادن تمرین و مسئله و بررسی جوابهای شاگردانتان اشکال هر کدام از آنها را تشخیص داده و سعی کنید دقیقا همان اشکال را در جلسات تدریس و تدریس خصوصی ریاضی برطرف کنید.

  هزینه تدریس ریاضی دبیرستان هم مانند سایر دروس به مدرک و سابقه کار مدرس، شهر محل سکونت مدرس و دانشجو، تعداد جلسات تدریس و ... بستگی دارد. به عنوان یک معیار کلی می توان گفت که هزینه هر جلسه تدریس ریاضی دبیرستان از جلسه ای 10 هزار تومان (برای افراد تازه کار) تا 50 و 60 هزار تومان متغییر است. البته ممکن است بعضی از مدرسان مبلغ بیشتری را هم مطالبه کنند.
  برای موفقیت در تدریس ریاضی و کسب درآمد بالا از آموزش ریاضی کیفیت کلاسهای تدریس خصوصی خودتان را بالا نگه دارید و بر درس ریاضی کاملا مسلط باشید. قبل از جلسات تدریس ریاضی سعی کنید که خودتان حتما بر مطلب مسلط باشید. اگر به جای بلد بودن مبحث بر آن مسلط باشید، در زمان کمتر مطلب بیشتری را با کیفیت بالاتر ارائه خواهید داد. به نظر می رسد که بهتر است بر روی چند درس متمرکز شوید و در انها به تسلط برسید. کسانی که تعداد زیادی درس را تدریس می کنند معمولا نمی توانند بر همه ی آنها مسلط شوند.
  مطالعه مقاله تدریس موفق ریاضی و موفقیت در تدریس ریاضیات در زمینه موفقیت در تدریس ریاضی می تواند موثر و مفید باشد.
  همیشه سعی کنید اولین جلسه ای که برای هر کدام از شاگرهایتان برگزار می کنید بهترین جلسه تدریس ریاضی شما باشد. چون به این ترتیب هم کلاسها ادامه پیدا می کند و هم شاگرد شما دید خوبی نسبت به شما پیدا کرده و ممکن است شما را به دیگران معرفی کند. دقت کنید در کار تدریس خصوصی اگر می خواهید موفق باشید باید کیفیت را حفظ کنید. رایگان دانلود کنید: دانلود فرمولهای مهم و پرکاربرد مثلثاتی
   در کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی ریاضی از شاگردانتان توضیح بخواهید. بعضا سوال بپرسید و روند پیشرفت آنها را پیگیری کنید. از شاگردتان بخواهید مطلب را خودش توضیح دهد. به این ترتیب می توانید میزان یادگیری او را بسنجید.
   اگر به اندازه کافی فرصت دارید و جلسات تدریس خصوصی ریاضی به اندازه کافی ادامه پیدا می کند، در کلاسهای خصوصی سوالات امتحانی هم حل کنید. برای دانلود رایگان جزوه و سوال امتحانی ریاضی بر روی عبارت جزوه و سوال ریاضی کلیک کنید.

  فقط تدریس نکنید. مشاوره بدهید و برای شاگردانتان برنامه ریزی کنید. کاملا پیگیر میزان پیشرفت انها باشید. دلسوزانه و متعهدانه برای نتیجه گرفتن شاگردهایتان بکوشید. اگر روند پیشرفت مناسب نیست مسئولیت آن را بپذیرید و با ایجاد تغییر مناسب شرایط را بهبود ببخشید.
  در نهایت، رمز موفقیت در تدریس ریاضی، موفقیت شاگردهای شما است. اگر بتوانید روندی را به شاگردهایتان ارائه دهید و به گونه ای ریاضی را به آنها یاد بدهید که موفق شوند و نتیجه بگیرند، بدون شک شما هم در تدریس ریاضی و کسب درامد بالا از آن موفق خواهید بود.

  منبع: ایران مدرس

  نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : يکشنبه 29 مرداد 1396 ساعت: 5:09
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها