موفقیت در ریاضی کنکور، بهترین مدرسین و اساتید ریاضیات کنکوری :: مدرس، معلم و استاد تدریس خصوصی ریاضی و ریاضیات دبیرستان، ابتدایی، کنکور و دانشگاه

موفقیت در ریاضی کنکور، بهترین مدرسین و اساتید ریاضیات کنکوری

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  در این بخش مطالبی در زمینه موفقیت در ریاضی کنکور، بهترین مدرسین و اساتید ریاضیات کنکوری، نحوه مطالعه درس ریاضی برای موفق شدن در کنکور و حتی 100 درصد زدن درس ریاضی، چگونگی آموزش صحیح درس ریاضی و ... ارائه شده است. نحوه مطالعه درس ریاضی برای کنکور با چگونگی مطالعه ریاضی برای امتحانات تفاوت دارد. هر چند که در هر دو حالت قدم اول یادگیری کامل درس و حل تمرین و مسئله برای تسلط بر مطلب است. در حالت کلی برای یادگیری یک مبحث از درس ریاضی و تسلط بر آن به منظور پاسخگویی به سوالات کنکور در آن مبحث، روند زیر می تواند مفید باشد.
  1- در کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه با دقت و تمرکز کامل به مطالب ارائه شده گوش داده و جزوه مناسبی یادداشت کنید (در صورت لزوم می توانید در کلاسهای تدریس ریاضی کنکور به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی شرکت کنید).
  2- بعد از برگزاری کلاسهای تدریس ریاضی برای مطالب ارائه شده مرورهای منظمی در نظر بگیرید.
  3- تمرینها و مسائل حل شده توسط مدرس ریاضی یا معلم ریاضی خود را یک بار دیگر حل کنید.
  4- برای هر مبحث، چند تمرین و مسئله اضافی حل کنید (به تناسب وقتی که دارید).
  5- تست های کنکور سالهای گذشته را حل کنید.
  6- استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی کنکور در صورت لزوم: اگر در کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه درس را خوب متوجه نمی شوید و یا از نحوه تدریس مدرس خودتان خیلی راضی نیستید، می توانید از مدرسین خصوصی ریاضی کمک بگیرید. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس ریاضی از ابتدایی تا دانشگاه و مدرسین ریاضی کنکور بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید.

  7- پشتکار داشتن در ایام کنکور و در نظر گرفتن ساعت مطالعه لازم: برای کسب درصد بالا در درس ریاضی در کنکور و در کل برای موفقیت در کنکور باید پشتکار داشته باشید. سعی کنید به اندازه کافی برای مطالعه و تست زنی و شرکت در کلاسها وقت بذارید.

  8- برنامه ریزی درست، منسجم و منعطف برای کسب درصد بالای ریاضی کنکور: با یک برنامه ریزی درست می توانید کارهای خودتان را سرو سامان دهید. در برنامه درسی خودتان شرکت در کلاسهای تدریس ریاضی و سایر دروس، مطالعه و مرور، تست زنی، استراحت و تفریح و ... را در نظر بگیرید.

  9- در اولویت قرار دادن کتاب درسی ریاضی و مطالعه عمقی و صحیح آن: خیلی سریع سراغ کتابهای کمک آموزشی و تست زنی نروید. ابتدا خود کتاب ریاضی را بخوانید. قبل از هر کاری باید خوب بفهمید اصل قضیه چی هست و درس در چه رابطه ای می باشد.

  10- حل تمرینهای ریاضی و نمونه سوالات امتحانی قبل از حل تست های کنکور: برای یادگیری بهتر ریاضی حل تمرین و مسئله مهم و حیاتی می باشد. قبل از تست زنی چند تمرین از مبحثی که خوانده اید حل کنید. به این ترتیب بحث بهتر برای شما جا می افتد.

  داشتن هر برنامه ای از بی برنامگی بهتر است. افراد موفق و کسانی که در ریاضی کنکور درصد های بالایی کسب نموده اند و در کنکور موفق شده اند، روی کاغذ یا حداقل در ذهن خودشان برنامه خوبی برای مطالعه و درس خواندن داشته اند. شما هم سعی کنید برای موفقیت در کنکور و کسب درصد بالای ریاضی کنکور برنامه خوبی برای خودتان داشته باشید. اگر برنامه شما به صورت صد در صد هم پیش نرفت نگران نباشید. اگر برنامه شما خیلی سنگین و غیر قابل اجرا بود هم نگران نباشید. انعطاف داشته باشید و برنامه خودتان را اصلاح کنید. در ادامه دوباره به برنامه خودتان برگردید و آن را ادامه دهید. هیچ وقت برنامه خودتان را به صورت کامل کنار نگذارید.
  برای دانلود رایگان تست کنکور ریاضی بر روی عبارت تست کنکور ریاضی کلیک کنید. به منظور دانلود رایگان تست کنکور ریاضی و سایر دروس هم بر روی عبارت تست و سوالات کنکوری کلیک نمائید. اگر می خواهید در ریاضی کنکور درصد بالایی کسب کنید و حتی 100 درصد بزنید، شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و استفاده از تجربه مدرسین ریاضی کنکور راهکار خوبی است. اگر بتوانید کلاسهای ریاضی کنکور را با یک مدرس خوب هماهنگ کنید، با استفاده از تجربیات ایشان می توانید اشکالاتی را که دارید برطرف نمائید. البته تلاش و پشتکار خودتان هم مهم است. فقط با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی کنکور نمی توان موفق شد. باید خودتان کتاب درسی ریاضی را خوب بخوانید و متوجه شوید. قبل از هر چیز سعی کنید با یک مطالعه عمیق و مفهومی درس ریاضی و مباحث ارائه شده در آن را به خوبی فرا بگیرید. تعاریفی که ارائه می شود را بفهمید و مفاهیم را درک کنید. یادگیری اولیه از طریق تست زدن فایده ندارد چون تمامی مطالب، ممکن است پوشش داده نشود. بنابراین برای مطالعه اولیه ریاضی کنکور از خود کتاب درسی و جزوات کلاسی استفاده نمائید. در ادامه با در نظر گرفتن مرورهای مداوم از فراموش کردن مطالب جلوگیری کنید. عامل دیگری که باید در نظر بگیرید حل تمرین و مسئله است. برای درس ریاضی حل تمرین و مسئله حیاتی است. خیلی از مباحث را از طریق حل تمرین و مسئله یاد می گیرید. بعد از مطالعه کامل و عمیق درس ریاضی برای کنکور، نوبت به حل تمرین و مثال و مسئله کافی برای آن می رسد.
  یک عامل خیلی مهم برای کسب درصد بالای ریاضی کنکور، درک کامل درس ریاضی و یادگیری عمقی و مفهومی ان است. هر چه ریاضی را بهتر یاد بگیرید و فهم عمیقتری از ان داشته باشید، در کنکور هم درصد بالاتری کسب می کنید. برای کسب درصد بالای ریاضی کنکور در مراحل اولیه کار باید پایه ریاضی خودتان را خوب قوی کنید. به این معنی که در کلاسهای تدریس ریاضی به صورت کامل شرکت نمائید، تمرین و مسئله حل کنید و کتاب درسی را با دقت مطالعه کنید.
  همانطور که گفته شد، خوبی کلاسهای تدریس و آموزش ریاضی و سایر دروس این است که در کلاس بحثها مورد بررسی قرار می گیرد و با سوالاتی که پرسیده می شود، اصطلاحا خوب شخم زده خواهد شد. این امر باعث می شود که فهم عمیقتری از مطالب پیدا کنید و درس را بهتر یاد بگیرید. در کلاسهای تدریس ریاضی ممکن است سوالاتی مطرح گردد که وقتی خودتان درس ریاضی را مطالعه می کنید، به نظرتان نرسد و نکات مربوط به همین سوالات در تستهای کنکور ریاضی استفاده شود. در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی کنکور و دبیرستان چون وقت بیشتری برای ارائه درس، حل تمرین و مسئله و رفع اشکال وجود دارد، درس را بهتر و راحتتر یاد می گیرید. در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی، دبیرستان، کنکور و دانشگاه، مدرس خصوصی ریاضی شما با خیال راحت و با در اختیار داشتن زمان کافی به راحتی می تواند اشکالات شما را برطرف نماید. اگر خودتان درس ریاضی را به خوبی مطالعه کرده باشید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی برای رفع اشکال، حل تمرین و مسئله و تسلط بر مطلب استفاده کنید. البته انتظار نداشته باشید که تنها با شرکت در کلاسهای خصوصی درس را به صورت کامل یاد بگیرید. مطالعه و حل تمرین خودتان همواره لازم است. برای کسب درصد بالای ریاضی در کنکور هم می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی استفاده کنید. برای موفقیت در کنکور ریاضی در مرحله اول تلاش کنید در کلاسهای تدریس ریاضی کنکور مدرسه به صورت کامل شرکت کنید. حال اگر درس را به خوبی متوجه نشدید می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی هم استفاده نمائید. در کنار کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی کنکور و کلاسهای تدریس ریاضی در مدرسه خودتان هم برای حل تمرین و مسئله باید به اندازه کافی وقت در نظر بگیرید. مرور بعد از کلاسهای تدریس می تواند مفید و موثر باشد. برای ریاضی و یادگیری ریاضی حل تمرین و مسئله حیاتی و کاملا لازم است. بعد از حل تمرین و مسئله می توانید سراغ تست های کنکور ریاضی بروید و تسلط خودتان را بیشتر و بیشتر کنید. به عنوان جمع بندی می توان گفت که کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی کنکور برای یادگیری و موفقیت در کنکور می تواند مفید و موثر باشد و البته در کنار آن تلاش و کوشش خودتان لازم و ضروری است.
  تدریس خصوصی ریاضی کنکور: اگر در زمینه تدریس خصوصی ریاضی کنکور به ارائه خدمات نیاز دارید .... اگر می خواهید لیست کامل مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس ریاضیات کنکور را مشاهده نمائید ... اگر قصد دارید با استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی کنکور، ریاضی را در کنکور بالا و حتی 100 بزنید .... در هر صورت، برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی کنکور بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کنکور کلیک کنید. برای موفقیت در ریاضی کنکور در مرحله اول باید کتاب درسی را خوب بخوانید و تمرین و مسئله حل کنید. برای یادگیری مفهومی و پایه ای درس ریاضی که در جواب دادن به تست های کنکور بسیار مهم است تا جایی که می توانید کتاب رریاضی را با دقت بخوانید و تمرین و مسئله حل کنید. در ادامه سراغ کتابهای تست کنکور و تست های استاندارد ریاضی کنکور بروید. در جلسه کنکور در نهایت از شما خواسته می شود که تست های ریاضی را خوب بزنید. بنابراین برای موفقیت در ریاضی کنکور باید مهارت تست زنی خودتان را تقویت کنید. اگر قبلا ریاضی را مفهومی خوانده باشید و تمرین و مسئله حل کرده باشید، در بحث تست زنی هم مشکلی نخواهید داشت. برای مطالعه بیشتر در زمینه نحوه موفقیت در ریاضی کنکور مقاله چگونه برای کنکور ریاضی بخوانیم را مطالعه کنید.

  نکات تکمیلی برای موفقیت در ریاضی کنکور: برای موفقیت در کنکور ریاضی و کسب درصد بالا در ریاضی کنکور اینکه بتوانید بهترین استاد ریاضی کنکور را پیدا کنید و با ایشان درس ریاضی را کار کنید بسیار خوب و مفید است. شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی برای موفقیت در کنکور ریاضی کاملا می تواند موثر و مفید باشد. ولی در کنار این کلاسها تلاش و پشتکار خودتان هم لازم است. اگر خودتان انگیزه نداشته باشید و هدف واضح و مشخصی را برای خودتان تعریف نکرده باشید، شرکت در کلاسهای متعدد و استفاده از تجربیات بهترین اساتید کنکور هم برایتان فایده نخواهد داشت. بنابراین سعی کنید بیشتر از هر عامل دیگری روی خودتان حساب کنید. با برنامه ریزی پیش بروید و درس بخوانید. در ایام کنکور وقت را از دست ندهید. اینطور نباشد که خیلی هم به خودتان فشار بیاورید و مریض شوید. ولی به هر حال ساعت کاری خودتان را افزایش دهید و زیاد وقت بذارید. درس ریاضی را در کنار سایر دروس با دقت بخوانید. تمرین و مسئله حل کنید و از تجربیات بهترین استاد ریاضی کنکور خودتان استفاده نمائید. خصوصا در کلاسهای خصوصی ریاضی سعی کنید تکنیکهای تست زنی را خوب یاد بگیرید. البته قبل از اینکه خود درس را خوانده باشید سراغ تست زنی نروید. کتاب درسی ریاضی را در اولویت قرار دهید و خوب بخوانید. بعد تمرین حل کنید و تست بزنید (دانلود رایگان تست های کنکور ریاضی و سوالات کنکوری ریاضیات).

  نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : چهارشنبه 1 شهريور 1396 ساعت: 18:14
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها