قیمت تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی، متوسطه، دانشگاه و کنکور :: مدرس، معلم و استاد تدریس خصوصی ریاضی و ریاضیات دبیرستان، ابتدایی، کنکور و دانشگاه

قیمت تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی، متوسطه، دانشگاه و کنکور

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  در این بخش در زمینه قیمت تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی، متوسطه، دانشگاه و کنکور مطالبی ارائه می گردد.
  قیمت تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی، متوسطه، دانشگاه و کنکور به موارد و عوامل مختلفی بستگی دارد. موارد زیر می توانید بر قیمت و هزینه کلاسهای خصوصی ریاضی تاثیر بگذارد.
  1- سابقه و تجربه مدرس خصوصی ریاضی: مدرسینی که سابقه کاری بالاتری دارند برای کلاسهای خصوصی هزینه های بالاتری را درخواست می کنند.
  2- شهر محل تدریس: تدریس خصوصی ریاضی در شهرهای بزرگتر به علت مشکلات مرتبط با ترافیک و هزینه بالاتر رفت و آمد و .... با قیمت بیشتری انجام می شود.
  3- درس و مقطع تدریسی: به عنوان مثال، قیمت تدریس ریاضی ابتدایی به نسبت ریاضی دانشگاه پایینتر است. چون تدریس ریاضی دانشگاه سخت تر بوده و افراد کمتری می توانند ان را انجام دهند.
  4- زمان برگزاری کلاس ریاضی: در ایام امتحانات قیمت کلاسهای خصوصی ریاضی بالاتر می باشد. پس بهتر است که در اوایل و یا اواسط ترم کلاسهای ریاضی را هماهنگ کنید.
  5- ....
  بهترین راهکار برای اطلاع از قیمت کلاسهای خصوصی ریاضی: بهترین راهکار این است که لیست مدرسین ریاضی را مشاهده کنید و با مشاهده آگهی هر مدرس و مشاهده قیمتهای ثبت شده، از هزینه کلاسهای خصوصی ریاضی اطلاع کسب نمائید.

  iranmodares

  برای مشهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی، متوسطه، دانشگاه و کنکور و .... اطلاع از قیمت کلاسها بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید.

  حتما بخوانید: قیمت تدریس خصوصی ریاضی (ابتدایی، متوسطه، دانشگاه و کنکور)

  قیمت کلاسهای خصوصی ریاضی در سال 96: تعدادی از قیمتهای ثبت شده برای کلاسهای خصوصی ریاضی توسط مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس در سال 96 در ادامه ارائه شده است.

  هزینه تدریس: توافقی
  هزینه تدریس: توافقی
  قیمت تدریس: یک ساعت و نیم ۳۰۰۰۰تومان
  هزینه تدریس: توافقی
  هزینه تدریس: -
  نرخ تدریس: دو ساعت 15000
  هزینه تدریس: توافقی
  هزینه تدریس: ساعتی 50 هزار تومان
  قیمت تدریس: 100هزار تومان
  هزینه تدریس: دبستان سی و پنج هزار تومان . متوسطه چهل و پنج هزار تومان . کنکور شصت و پنج هزار
  هزینه تدریس: توافقی
  نرخ تدریس: 500000 ریال جلسه ای
  هزینه تدریس: جلسه یک ساعت و نیم 40 هزار تومان
  هزینه تدریس: 40000
  قیمت تدریس: 50000تومان
  همانطور که مشاهده می کنید مدرسین برای کلاسهای خصوصی ریاضی قیمتهای مختلفی را مد نظر دارند که از جلسه ای 15000 تا 100000 تومان متغیر است.
  بسیاری از مدرسین به صورت توافقی کار می کنند و برای اطلاع از قیمت کلاسها باید با انها تماس بگیرید.

  مطالعه کنید:  هزینه جلسات تدریس خصوصی ریاضی

  برای مشاهده لیست کامل مدرسین ریاضی و کسب اطلاعات کاملتر در زمینه قیمت کلاسهای خصوصی ریاضی بر روی عبارت مدرسین تدریس ریاضی کلیک کنید.

  اطلاعات تکمیلی: هزینه تدریس ریاضی دبیرستان هم مانند سایر دروس به مدرک و سابقه کار مدرس، شهر محل سکونت مدرس و دانشجو، تعداد جلسات تدریس و ... بستگی دارد. به عنوان یک معیار کلی می توان گفت که هزینه هر جلسه تدریس ریاضی دبیرستان از جلسه ای 10 هزار تومان (برای افراد تازه کار) تا 50 و 60 هزار تومان متغییر است. البته ممکن است بعضی از مدرسان مبلغ بیشتری را هم مطالبه کنند.
  توجه کنید که مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس رزومه خودشان را هم درج کرده اند. به رزومه مدرسین و سوابق کاری انها هم دقت کنید. هزینه تدریس با توجه به شهر محل تدریس، سابقه کاری مدرس، محل برگزاری جلسات تدریس (آموزشگاه یا خانه) مقطع تحصیل، میزان تحصیلات مدرس خصوصی و بسیاری دیگر از عوامل بستگی دارد. در انتخاب مدرس خصوصی خودتان دقت کنید. در بسیاری از اوقات کمی بیشتر هزینه کنید و در عوض با یک مدرس خوب کلاسهای تدریس خصوصی را برگزار نمائید ارزشش را دارد.
  ریاضی یکی از مهم ترین دروس در تمامی مقاطع تحصیلی است. با شرکت در کلاسهای تدریس ریاضی به راحتی می توانید این درس را به خوبی یاد بگیرید. فیزیک نیز در مقطع دبیرستان و دانشگاه یکی از مهمترین دروس است.
  علاوه بر تدریس ریاضی، در وب سایت ایران مدرس مدرسین در زمینه تدریس سایر دروس هم فعالیت دارند. به عنوان مثال برای مشاهده لیست مدرسین تدریس فیزیک و حسابان و یا ریاضی مهندسی می توانید به ترتیب بر روی لینکهای تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی و ... کلیک نمائید.
  قیمت تدریس خصوصی ریاضی و تعداد جلسات تدریس ریاضی: قیمت تدریس خصوصی ریاضی به تعداد جلسات تدریس خصوصی ریاضی هم بستگی دارد. هر چه تعداد جلسات کلاسهای خصوصی بیشتر باشد، هزینه و قیمت کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی پایینتر خواهد بود. جلسات خصوصی ریاضی که به صورت رفع اشکالی و در ایام امتحانات برگزار می شود معمولا قیمت بالاتری هم دارد.
  قیمت تدریس خصوصی ریاضی و تضمین یا عدم نتیجه گرفتن شاگرد: تعدادی از مدرسین تدریس خصوصی ریاضی به صورت تضمینی درس ریاضی را تدریس می کنند. به این معنی که تضمین می کنند که دانش آموز یا دانشجو حتما در امتحان ریاضی و یا در کنکور ریاضی موفق شده و نتیجه مورد نظر را خواهد گرفت. در این حالت هزینه و قیمت کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی بالاتر خواهد بود. ولی اگر دانشجو یا دانش آموز نتیجه نگیرد نصف یا کل هزینه به او بازگردانده می شود.
  عبارتهای کلیدی: تدریس خصوصی ریاضی، قیمت تدریس خصوصی ریاضی، هزینه تدریس خصوصی ریاضی، قیمت کلاسهای خصوصی ریاضی، نرخ تدریس ریاضی، قیمت تدریس ریاضی، قیمت تدریس ریاضی در تهران

  منبع: ایران مدرس

  نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : چهارشنبه 1 شهريور 1396 ساعت: 18:14
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها