آیا مدرسین ریاضی به صورت تضمینی تدریس می کنند؟ | بلاگ

آیا مدرسین ریاضی به صورت تضمینی تدریس می کنند؟

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

آیا مدرسین ریاضی به صورت تضمینی تدریس می کنند؟ تعدادی از مدرسین ثبت نامی در سایت (ایران مدرس) درس ریاضی را به صورت تضمینی هم تدریس می کنند. برای مشاهده لیست مدرسینی که ریاضیات را تضمینی تدریس می کنند بر روی عبارت تدریس تضمینی ریاضی کلیک نمائید. البته باید از مدرس بپرسید که منظورش از تضمینی چیست. بعضی از مدرسین کیفیت تدریس خودشان را تضمین می کنند و بعضی دیگر نتیجه گرفتن شاگردهایشان را. معمولا قیمت کلاسهای تضمینی ریاضی بالاتر هم می باشد. توجه کنید که حتی اگر بخواهید از کلاسهای تضمینی ریاضی استفاده نمائید باید در کنار کلاسهای خصوصی خودتان هم درس بخوانید و تمرین و مسئله حل کنید.

کلاسهای تدریس ریاضی در کل برای نتیجه گرفتن در امتحان و کنکور می تواند بسیار مفید باشد. ولی به هر حال نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این است که تضمینی بودن کلاسها به این معنی نیست که لازم نیست شما درس بخوانید. مطالعه برای موفقیت در امتحان ریاضی بسیار مهم است. ریاضی درسی است که هر چه تعداد تمرینات بیشتری برای ان حل کنید تسلط شما بر درس افزایش خواهد یافت. افرادی که ریاضی را بهتر بلد هستند تمرینات بیشتری حل کرده اند و بیشتر برای یادگیری آن وقت گذاشته اند. مثل ورزشکاری که هر چه بیشتر تمرین می کند و یا سخنرانی که هر چه مطالب خودش را بیشتر مرور می نماید و عملکرد بهتری خواهد داشت، برای درس ریاضی هم تمرین و مسئله حل کردن باعث افزایش تسلط شما بر درس و گرفتن نمرات بهتر خواهد شد. مدرسین ریاضی که به صورت تضمینی کار می کنند خودشان هم بر این امر واقف هستند. شما اگر از کلاسهای خصوصی تضمینی ریاضی استفاده نمائید، مطمئن باشید که مدرس خصوصی شما برنامه خاصی برای حل تمرین و مسئله توسط خود شما دارد و تمرکزش فقط روی برگزاری کلاسها نخواهد بود. بنابراین از کلاسهای خصوصی تضمینی و یا کلاسهای معمولی ریاضی استفاده می کنید، در هر صورت درس خواندن و تمرین حل کردن خودتان لازم است. نکته دیگری که باید مد نظر داشته باشید این است که روی تمرینات تفکر و تامل کنید و سعی کنید خودتان راه حل بنویسید. در نهایت اگر راه حل هم اشتباه بود ایرادی ندارد. فقط حتما باید به فکر کردن روی مسائل و ارائه راه حل عادت کنید. کم کم قوی تر خواهید شد و برای هر مسئله جدید راه حلی خواهید داشت. ذهن خودتان را به تفکر و ارائه راه حل عادت دهید.

در این بخش در زمینه کلاسهای خصوصی تضمینی و 100 درصدی، تدریس خصوصی مفید و موثر، میزان موثر بودن جلسات تدریس خصوصی برای قبولی در امتحان و کنکور، نحوه انتخاب مدرس خصوصی مناسب برای قبولی در امتحان، چگونگی استفاده بهینه از کلاسهای خصوصی و .... مطالبی ارائه شده است.


اگر در جستجوی کلاسهای تدریس خصوصی تضمینی هستید .... مدرسین,ریاضی,تضمینی,تدریس,کنند؟,...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : پنجشنبه 9 شهريور 1396 ساعت: 13:34