چگونه در آموزش ریاضی موفق باشیم و در ریاضی نمره خوب بگیریم؟

ساخت وبلاگ
چکیده : اگر می خواهید در آموزش ریاضی موفق باشید در مرحله اول باید در ک... با عنوان : چگونه در آموزش ریاضی موفق باشیم و در ریاضی نمره خوب بگیریم؟ بخوانید :

اگر می خواهید در آموزش ریاضی موفق باشید در مرحله اول باید در کلاسهای ریاضی عملکرد خوبی داشته باشید. هر چه کلاسهای ریاضی برای شما مفید تر باشد و در کلاسها درس را بهتر یاد بگیرید هم از زمان خودتان در کلاس استفاده بهتری کرده اید و هم بعدا حین مطالعه ریاضی کار شما راحت تر خواهد بود. در کلاسهای ریاضی فعالانه حضور داشته باشید و جزوه بنویسید. سوال بپرسید و به سوالاتی که پرسیده می شود با دقت گوش دهید.
بعد از شرکت در کلاسهای ریاضی درس ریاضی را مرور نمائید. مثالهایی که در کلاس ریاضی حل شده است را دوباره بررسی کنید. سعی کنید خودتان دوباره تمرینات را حل کنید. در طول ترم برای یادگیری ریاضی وقت بگذارید و تمرین و مسئله های زیادی حل کنید. ریاضی را با علاقه بخوانید و برای خودتان نمره ای که می خواهید بگیرید را مشخص نمائید. مثلا تصمیم بگیرید این ترم نمره ریاضی شما بالای 19 باشد و برای رسیدن به آن تلاش کنید.

حتما بخوانید: 20 راهکار برای بیست شدن در درس ریاضی !

اگر در درس ریاضی اشکالات پایه ای دارید و در ترمهای قبل درس ریاضی را خوب یاد نگرفته اید یا در مباحث مهمی مانند انتگرال و یا مشتق اشکال دارید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی استفاده نمائید. برای مشاهده لیست مدرسینی که در زمینه اموزش و تدریس خصوصی ریاضی فعالیت دارند بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید. کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی را در طول ترم برای آموزش بهتر و عمقی تر و در ایام امتحانات برای رفع اشکال و جمع بندی استفاده نمائید.

کتاب ریاضی را با دقت کامل بخوانید. کتاب اصلی خودتان را در اولویت قرار دهید و با دقت بخوانید. در ابتدای کار متن کتاب را بخوانید. می توانید از جزوه کلاسی خودتان برای فهم بهتر مطالب در کنار کتاب درسی استفاده نمائید. مثالها و تمرینهای کتاب را حل کنید و بعد سراغ کتابهای کمک آموزشی بروید. از حل المسائل درست استفاده نمائید. اگر تمرینی را بلد نیستید ابتدا 10 دقیقه تا یک ربع به آن فکر کنید و روی کاغذ راه حلی بنویسید. راه حل اشتباه هم باشد باز هم چون به مسئله فکر کرده اید خوب است. سپس جواب درست را ببینید.
برای موفقیت در آموزش ریاضی و گرفتن نمره خوب در این درس مهم و حتی گرفتن نمره 20 مقالات زیر را بخوانید.

برای مشاهده لیست مدرسینی که درس ریاضی را به صورت تضمینی تدریس می کنند بر روی عبارت تدریس تضمینی ریاضی کلیک کنید. البته کلاسهای خصوصی تضمینی ریاضی معمولا هزینه بالاتری دارد. مدرسینی که به صورت تضمینی کار می کنند هم تدریس می کنند و هم تمرینات و تکالیف کافی به شاگردانشان می دهند و آنها را در جهتی هدایت می کنند که نتیجه بگیرند.

چگونه,آموزش,ریاضی,باشیم,ریاضی,بگیریم؟,...
نویسنده : بازدید : 12 تاريخ : پنجشنبه 9 شهريور 1396 ساعت: 13:34