چگونه برای امتحان ریاضی درس بخوانیم و بیست بگیریم؟

ساخت وبلاگ
چکیده : اگر می خواهید برای امتحان ریاضی درس بخوانید و موفق شوید و نمره خوب و حتی نمره بیست 20 بگیرید ادامه ا... با عنوان : چگونه برای امتحان ریاضی درس بخوانیم و بیست بگیریم؟ بخوانید :

اگر می خواهید برای امتحان ریاضی درس بخوانید و موفق شوید و نمره خوب و حتی نمره بیست 20 بگیرید ادامه این مطلب را بخوانید. بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان فکر می کنند وقتی بحث درس خواندن برای امتحان ریاضی مطرح می شود، منظور ایام فرجه ها و ایام امتحانات است و اصولا از نظر بعضی از افراد درس خواندن برای امتحان ریاضی و سایر دروس محدود به همان بازه زمانی می شود. در حالیکه وقتی در رابطه با درس خواندن برای امتحان بحث می شود، منظور طول ترم است و نه فقط صرفا ایام امتحانات.

شما نیز اگر واقعا علاقه مند به یادگیری درس ریاضی هستید و می خواهید این درس مهم را خوب یاد بگیرید و حتی 20 بگیرید، درس خواندن خودتان را محدود به ایام امتحانات نکنید. در اصل می توان گفت مهمترین تفاوت دانش آموزان و دانشجویان موفق که در درس ریاضی و در کل در تمامی دروس خودشان نمره های عالی می گیرند با دانش اموزان و دانشجویان ضعیف و متوسط در همین نکته است که افراد موفق تر برای یادگیری بهتر ریاضی در طول ترم بیشتر وقت می گذارند. بسیاری از دانشجویان و دانش اموزانی که در درس ریاضی و یا دروس دیگرشان نتایج خوبی نمی گیرند و شما شاید فکر کنید به لحاظ بهره هوشی در سطح پایینی قرار دارند، تنها دلیل نمره خوب نگرفتن آنها این است که در طول ترم درس نمی خوانند و خواندن ریاضی که واقعا یک درس شب امتحانی نیست را به ایام امتحانات موکول می کنند. اگر می خواهید در امتحان ریاضی، کنکور ریاضی، المپیاد ریاضی و یا هر آزمون دیگری برای درس ریاضی موفق باشید و بهترین نمره را کسب کنید این شرط اول است که برای یادگیری آن وقت بگذارید و در طول ترم هم این کار را انجام دهید و نه ایام امتحانات. البته در ایام امتحانات منطقی است که خوب درس بخوانید ولی اگر اصل درس را در طول ترم آموزش ندیده باشید، در ایام امتحانات کار شما بسیار سخت خواهد شد.

علاوه بر مورد ذکر شده، اگر می خواهید در امتحان ریاضی موفق باشید و حتی بیست بگیرید، در کلاسهای ریاضی حضور کامل داشته باشید و فعال باشید. در طول ترم مرور را فراموش نکنید و تمرین و مسئله حل کنید و در صورت لزوم از مدرسین خصوصی ریاضی کمک بگیرید (مشاهده کنید: لیست مدرسین خصوصی ریاضی) - تمرین حل کردن برای یادگیری بهتر درس ریاضی کاملا مهم است. هر چه تمرین بیشتری حل کنید مانند ورزشکاری که هر چه بیشتر رشته ورزشی و حرکات مرتبط با رشته خودش را تمرین می کند مسلط تر می شود، شما نیز در درس ریاضی قوی تر خواهید شد. در اصل بیشترین درصد از یادگیری با حل تمرین و مسئله بدست می آید. تمریناتی که در کلاس ریاضی حل شده است را مرور کنید و برای حل تمرینات جدید وقت بگذارید و روی آنها فکر کنید. برای مطالعه بیشتر در زمینه نحوه مطالعه ریاضی برای موفقیت در امتحان ریاضی و نحوه 20 گرفتن در درس ریاضی بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

چگونه,برای,امتحان,ریاضی,بخوانیم,بیست,بگیریم؟,...
نویسنده : بازدید : 12 تاريخ : چهارشنبه 29 شهريور 1396 ساعت: 0:06