دانلود جزوه ریاضی کنکور

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  دانلود جزوه ریاضی کنکور به صورت کاملا رایگان در این بخش ارائه شده است. برای دانلود جزوه ریاضی کنکور، تست مبحث حرکت شناسی و دینامیک رشته ریاضی کنکور 94، دانلود تست کنکور فیزیک 1 اول دبیرستان رشته ریاضی کنکور 94، جمع بندی جبر و احتمال، مبحثی با عنوان ریاضی را چگونه بخوانیم؟، نحوه مطالعه هندسه پایه و تحلیلی کنکور سراسری 1393، نحوه ی مطالعه ی حساب دیفرانسیل و انتگرال کنکور سراسری 1393، دانلود نمونه سوال کنکور هندسه تحلیلی - مبحث مقاطع مخروطی، دانلود چگونگی پراکندگی موضوعی تستهای ریاضی رشته تجربی کنکور سالهای 80 تا 87، دانلود چگونگی پراکندگی موضوعی تستهای ریاضی رشته ریاضی کنکور سالهای 80 تا 87، دانلود حل تست های ریاضی کنکور کاردانی با ماشین حساب، دانلود فایل شامل بودجه بندی سوالات ریاضی کنکور 85 تا 90 رشته علوم تجربی، دانلود فایل شامل بودجه بندی سوالات ریاضی کنکور 86 تا 90 رشته ریاضی فیزیک، دانلود تست های ریاضی کنکور 92 همراه با پاسخ تشریحی، دانلود تست های ریاضی کنکور تجربی سراسری 91 همراه با پاسخ تشریحی و ... بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.
  برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی کنکور و متوسطه و دانشگاه و ... بر روی لینک لیست مدرسین ریاضی کلیک کنید.


  در این فایل تست های مبحث حرکت شناسی و دینامیک کنکور سراسری رشته ریاضی سال 1394 همراه با پاسخ نامه قرار داده شده است.

  بازدید: 3006


  تست های کنکور

  بازدید: 3514


  نکات کنکوری و مفید جمع بندی شده از کتاب جبر و احتمال، مناسب برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور رشته ریاضی.

  بازدید: 2852


  برای آنکه بتوانید ریاضی را بهتر بخوانید، بهتر بفهمید، بهتر یاد بگیرید و بیشتر با آن دوست شوید بیست نکته بیان شده در جزوه را بخوانید و به کار ببرید...

  بازدید: 1798


  در این جزوه، توصیه های کلی درباره مطالعه و تمرین هندسه پایه و تحلیلی، بیان شده است.

  بازدید: 1920


  تقریباً نیمی از سؤالات درس ریاضیات از حساب دیفرانسیل و انتگرال و دروس پایه مرتبط با آن است؛ بنابراین تقریباً مهم ترین درس شما برای نتیجه گیری در کنکور سراسری است.

  بازدید: 1219


  نمونه سوالات کنکور سراسری هندسه تحلیلی و جبرخطی مبحث مقاطع مخروطی

  بازدید: 3902


  در این جزوه کل مطالب ضروری به همراه تست که باید همه دانش آموزان بعد از اول دبیرستان بلد باشند آورده شده است. شامل اتحادها ساده سازی و مجموعه ها.

  بازدید: 1568


  در این بخش می توانید فایلی با عنوان چگونگی پراکندگی موضوعی تستهای ریاضی رشته تجربی کنکور سالهای 80 تا 87 را دانلود نمائید. منبع: دفتر تالیف کتابهای درسی

  بازدید: 2205


  در این بخش می توانید فایلی با عنوان چگونگی پراکندگی موضوعی تستهای ریاضی کنکور سالهای 80 تا 87 را دانلود نمائید. منبع: دفتر تالیف کتابهای درسی

  بازدید: 594


  شما میتونین با این روش براحتی ریاضی رو بالای 70% میزنین و یک رتبه عالی کسب کنین.فقط در 3روز و هر روز3 ساعت! به ba-mashin-hesab.ir مراجعه کنین تا نمونه های بیشتری رو ببینین.

  بازدید: 2603


  در این بخش می توانید یک فایل که شامل بودجه بندی سوالات ریاضی کنکور 85تا 90 رشته علوم تجربی است را دانلود نمایید. کلمات کلیدی: بودجه بندی سوالات تجربی در کنکور, بودجه...

  بازدید: 2932


  در این بخش می توانید یک فایل که شامل بودجه بندی سوالات ریاضی کنکور 86 تا 90 رشته ریاضی فیزیک است را دانلود نمایید.

  بازدید: 3801


  در این قسمت می توانید تست های ریاضی کنکور 92 همراه با پاسخ تشریحی آن را دریافت نمایید. منبع: 4konkur92.blogfa.com

  بازدید: 4675


  در این بخش می توانید تست های ریاضی کنکور تجربی سراسری 91 همراه با پاسخ تشریحی آن را دریافت نمایید. کاری از: کانون فرهنگی آموزش

  بازدید: 3080


  برای مطالعه در زمینه نحوه موفقیت در ریاضی کنکور، نحوه مطالعه درس ریاضی برای کنکور، 10 نکته مهم برای موفقیت در ریاضی کنکور و .... هم بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

  یکی از دروس مهم برای کسب رتبه بالا و برتر در کنکور سراسری، درس ریاضی است. اگر بتوانید در درس ریاضی درصد خوبی بزنید، به کسب رتبه خوب در کنکور خیلی کمک خواهد کرد. در صورتیکه قصد دارید در کنکور سراسری برای درس ریاضی درصد بالایی کسب کنید، موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
  ....

  بازدید: 1161  ریاضی کنکور یکی از دروسی است که در کنکور سراسری و آزاد برای رشته های تجربی و ریاضی بسیار مهم بوده و کسب درصد بالا در درس ریاضی کنکور می تواند به مقدار زیادی بر روی رتبه نهایی کنکور تاثیر بگذارد.
  ....

  بازدید: 264


  نحوه مطالعه درس ریاضی برای کنکور با چگونگی مطالعه ریاضی برای امتحانات تفاوت دارد. هر چند که در هر دو حالت قدم اول یادگیری کامل درس و حل تمرین و مسئله برای تسلط بر مطلب است. در حالت کلی برای یادگیری یک مبحث از درس ریاضی و تسلط بر آن به منظور پاسخگویی به سوالات کنکور در آن مبحث، روند زیر می تواند مفید باشد.

  اگر سوال چگونه برای کنکور ریاضی بخوانیم برای شما هم مطرح است، ادامه این مطلب را بخوانید. برای موفقیت در کنکور ریاضی و کسب درصد بالا و حتی 100 درصد زدن در ریاضی کنکور موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
  ....

  بازدید: 142


  اگر سوال چگونه ریاضی کنکور را 100 بزنیم برای شما هم مطرح است و در زمینه مطالعه صحیح ریاضی و نحوه کسب درصد بالای ریاضی در کنکور می خواهید اطلاعاتی کسب کنید، ادامه این مطلب را بخوانید. برای کسب درصد بالای ریاضی در کنکور موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
  ....

  نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : چهارشنبه 29 شهريور 1396 ساعت: 0:06
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها