چگونه ریاضی را مفهومی آموزش ببینیم؟

ساخت وبلاگ
چکیده : برای آموزش و یادگیری مفهومی درس ریاضی سعی کنید در طول ترم ... با عنوان : چگونه ریاضی را مفهومی آموزش ببینیم؟ بخوانید :

برای آموزش و یادگیری مفهومی درس ریاضی سعی کنید در طول ترم برای یادگیری آن وقت بگذارید. در کلاسهای ریاضی حاضر باشید. به مطالبی که ارائه می شود خوب گوش دهید. جزوه بنویسید و در عین حال گوش دهید. هر سوالی که برای شما پیش امد را بپرسید. بعد از کلاسهای ریاضی درس را مرور نمائید. در طول ترم تمرین حل کنید و برای یادگیری درس به صورت مفهومی تلاش کنید. تمرینات را برای خودتان توضیح دهید. بعضا با دوستان خودتان گروهی درس بخوانید و راه حل ها را با یکدیگر به اشتراک بگذارید. خوب درس بخوانید و برنامه ریزی داشته باشید. درس خواندن را به ایام امتحانات موکول نکنید. با افرادی نشست و برخاست داشته باشید که در درس و تحصیل موفق هستند به این ترتیب شما هم پیشرفت خواهید کرد.

متن کتاب درسی را خوب بخوانید. ابتدا متن درس را مطالعه نمائید. سپس مثالها را خوب حل کنید و متوجه شوید. در ادامه سراغ تمریناتی بروید که حل نشده اند. برای آنها راه حلی بنویسید بر روی تمرینات فکر کنید. حین فکر کردن ذهن شما قوی تر خواهد شد. وقت دارید تلاش می کنید تمرینی را حل کنید و فرمولهای مختلف را بر روی کاغذ می نویسید مانند ورزشکاری که وزنه می زند و عضلاتش قوی تر می شود ذهن شما هم قوی تر خواهد شد. در صورت لزوم از مدرسین خصوصی ریاضی کمک بگیرید. برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی بر روی این لینک کلیک کنید. در طول ترم یادگیری مفهومی درس را برای خودتان در اولویت قرار دهید. فقط فرمول حفظ نکنید. فرمولها را برای خودتان تشریح نمائید. تمرین کنید و تمرین کنید. با حل تمرینات بیشتر قوی تر و قوی تر خواهید شد. درس ریاضی به شدت به حل تمرین نیاز دارد. و چون حل تمرین وقت می خواهد باید در طول ترم این درس را بخوانید. مقالات زیر هم در این زمینه مفید است.را بفهمیم، بهترین شیوه آموزش ریاضی و راه های یادگیری ریاضی

...
نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : چهارشنبه 13 دی 1396 ساعت: 22:56