تبلیغات برای جذب شاگرد در زمینه تدریس ریاضی

ساخت وبلاگ
چکیده : همزمان با امتحانات میان ترم در زمینه, تدریس, خصوصی ریاضی, شاگرد, جذب کنیدسلاموقت به خیراحتراما ب... با عنوان : تبلیغات برای جذب شاگرد در زمینه تدریس ریاضی بخوانید :

همزمان با امتحانات میان ترم در زمینه, تدریس, خصوصی ریاضی, شاگرد, جذب کنید
سلام
وقت به خیر
احتراما به اطلاع می رساند در سایت تدریس ریاضی www.Tadris-Riazi.com که به صورت تخصصی در زمینه تدریس خصوصی ریاضی فعالیت دارد، برنامه ای برای, جذب شاگرد توسط اساتید و حضور در صفحه اول این سایت ارائه شده است. در قالب این برنامه در صورتیکه از امروز تا 8 آذر 97 آگهی خودتان را به صورت 1 ماهه 8 ستاره ویژه کنید، آگهی شما به جای 1 ماه به مدت یک سال به صورت 8 ستاره ویژه باقی می ماند و در صفحه اصلی سایت نمایش داده خواهد شد. هزینه ثبت آگهی ویژه 1 ماه 8 ستاره 100 هزار تومان است. به این ترتیب به جای یک ماه، یک سال در صفحه اصلی سایت تدریس ریاضی حضور خواهید داشت و با توجه به شروع امتحانات میان ترم و نزدیک بودن امتحانات پایان ترم احتمال جذب شاگرد زیادی خواهید داشت.
سایت تدریس ریاضی به صورت تخصصی در زمینه تدریس خصوصی ریاضی فعالیت دارد و اگر عبارت هایی مانند تدریس خصوصی ریاضی، سایت تدریس ریاضی، تدریس خصوصی ریاضی دانشگاه و .... را در گوگل جستجو کنید این سایت را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل خواهید دید. بنابراین با استفاده از برنامه تخفیفی ارائه شده و با حضور در صفحه اصلی این سایت در معرض دید دانش آموزان و دانشجویان و متقاضیان تدریس خصوصی ریاضی قرار خواهید گرفت و به صورت مستقیم با آنها در ارتباط باشید.
با حضور در لیست مدرسین ویژه سایت تدریس ریاضی شماره تماس شما هم نمایش داده خواهد شد و بدون واسطه می تواند با متقاضیان تدریس خصوصی در ارتباط باشید. این روش به نسبت حالتی که بخواهید از طریق آموزشگاهها شاگرد جذب کنید بازدهی بالاتری دارد. چرا که اولا قیمت کلاس ها را خودتان تعیین می کنید و ثانیا مانند حالتی که با موسسات تدریس خصوصی همکاری دارید لازم نیست هر جلسه 30 یا 40 درصد از مبلغ حق التدریس را به آموزشگاه پرداخت نمائید. با استفاده از برنامه ارائه شده با پرداخت هزینه 1 ماه در سایت تدریس ریاضی می توانید 1 سال در صفحه اول این سایت حضور داشته باشید و شاگرد جذب نمائید. توجه کنید که با جذب تنها یک شاگرد و با برگزاری یکی دو جلسه از کلاس ها هزینه پرداختی شما جبران خواهد شد و در ادامه هر درآمد دیگری که بدست آورید را 100 درصد برای خودتان برخواهید داشت و مانند حالت کار با آموزشگاهها لازم نیست هر جلسه درصدی از آن را به موسسه پرداخت نمائید.
با توجه به شروع امتحانات میان ترم و نزدیک بودن امتحانات پایان ترم واضح است که این برنامه در بهترین زمان ممکن ارائه شده است و احتمال جذب شاگرد در این ایام به نسبت هر زمان دیگری بالاتر است. در ترم اول سال تحصیلی 97-98 این برنامه در سایت تدریس ریاضی دوباره ارائه نخواهد شد.
مهلت استفاده از برنامه ارائه شده در سایت تدریس ریاضی و ثبت آگهی 8 ستاره ا ساله با پرداخت هزینه آگهی 8 ستاره 1 ماهه در این سایت برای شما، ساعت 12 شب جمعه 9 آذر 97 است.
www.Tadris-Riazi.com
با تشکر
سایت تدریس ریاضی

امشب، آخرین مهلت برای استفاده از بهترین برنامه سایت تدریس ریاضی برای جذب شاگرد
سلام
وقت به خیر
پیرو ایمیل قبلی به اطلاع می زساند امشب تا ساعت 12 شب آخرین مهلت برای استفاده از برنامه تخفیفی سایت تدریس ریاضی است. در قالب این برنامه با پرداخت هزینه آگهی 8 ستاره 1 ماهه، آگهی 8 ستاره 1 ساله برای شما درج می گردد. سایت تدریس ریاضی برای عبارت های مرتبط با تدریس خصوصی ریاضی در صفحه اول گوگل حضور دارد.
به آگهی های تدریس اساتید ثبت نامی در سایت تدریس ریاضی نگاهی بیندازید. بازدید بالای آگهی های ویژه نشان می دهد مشخصات این اساتید توسط متقاضیان تدریس خصوصی ریاضی به تعداد زیادی دیده شده است. در ضمن، در حال حاضر به علت شروع امتحانات میان ترم و نزدیک بودن امتحانات پایان ترم احتمال جذب شاگرد از هر زمان دیگری بیشتر است.
www.Tadris-Riazi.com
با تشکر
سایت تدریس ریاضی

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : يکشنبه 18 آذر 1397 ساعت: 13:08